Versenyeredményeink

Herman Ottó Biológia Versenyeredmények

2022. március 15.


Herman Ottó Biológia Versenyeredményei iskolai/kerületi forduló:


tanuló

osztály

elért pontszám

 helyezés 

felkészítő pedagógus

7. évfolyam



Bucsánszki- Hegedűs Jázmin

7.b

87

I.

Mészárosné Narancsik Zsuzsanna

Pozsonyi Bálint

7.a

60

II.

Nyírfalvi Adél






8. évfolyam



Apró Bence

8.a

54

III.

Mészárosné Narancsik Zsuzsanna


A Herman Ottó Biológia Verseny Fővárosi fordulójába jutott:

Bucsánszki- Hegedűs Jázmin, mint kerületi első és 

Pozsonyi Bálint, mint kerületi harmadik helyezett.


Gratulálunk a diákoknak és a felkészítő pedagógusoknak!

 

Kaán Károly Természet-és Környezetismereti Versenyeredmények

2022. március 15.

Kaán Károly Természet-és Környezetismereti Versenyeredményei iskolai/ kerületi forduló:

tanulóosztályelért pontszámhelyezésfelkészítő pedagógus
5.évfolyam



Géczy-Szabó Dávid
5.a
94
I.Mészárosné Narancsik Zsuzsanna
Orosi Márk
5.a
82II.Mészárosné Narancsik Zsuzsanna
Belcze Róbert
5.a
74III.Mészárosné Narancsik Zsuzsanna
Laczkó Lilla
5.a
74III.Mészárosné Narancsik Zsuzsanna
Kovács Lilla Jázmin
5.a
74III.Mészárosné Narancsik Zsuzsanna


Kaán Károly Természet-és Környezetismereti Verseny Fővárosi fordulójába jutott:

Géczy-Szabó Dávid kerületi I.,

Orosi Márk Kerületi II. és

Belcze Róbert kerületi III helyezettek.


Gratulálunk a tanulóknak és a felkészítő pedagógusoknak!

 

Teleki Pál Földrajz- Földtan Versenyeredmények

2022. március 15.

Teleki Pál Földrajz- Földtan Versenyeredményei iskolai/ kerületi:

tanulóosztályelért pontszámhelyezésfelkészítő pedagógus
7. évfolyam



Vobeczky Natasa
7.b
71
I.Nagy Péter
Bucsánszki- Hegedűs Jázmin
7.b
67
II.Nagy Péter
Békefi Hanna Boglárka
7.b
58III.Nagy Péter
Pozsonyi Bálint
7.a
58III.Nagy Péter





8. évfolyam



Dömötör Anna
8.c51I.Nagy Péter
Molnár Lídia Emília
8.c48II.Nagy Péter
Kovács Lázár Zoltán
8.a43III.Nagy Péter


Teleki Pál Földrajz- Földtan Verseny fővárosi fordulójába jutott diákok:

Vobeczky Natasa,

Bucsánszki- Hegedűs Jázmin.


Gratulálunk a tanulóknak és a felkészítő pedagógusoknak!

 

Alsós Versmondó Versenyeredmények

2022. március 15.

Alsós Versmondó Verseny,melyen az alábbi eredmények születtek:


évfolyam

tanuló

osztály

helyezés





1.évfolyam

Pintér Márkó

1.b

I.


Géczy-Szabó Bori

1.a

II.


Dudás Barbara

1.a

III.





2.évfolyam

Tóth Magor

2.b

I.


Kelemen Luca

2.a

II.


Regő Gréta

2.b

III.


Kis Hanna Natasa

2.c

III.





3.évfolyam

Keller Olivér

3.b

I.


Berchtold Lukas

3.b

II.


István Noémi

3.a

III.


Halász Olívia

3.b






4.évfolyam

Horváth Máté

4.c

I.


Maródi Bercel

4.c

II.


Póti Márton

4.d

III.


Különdíjasok: Morva Bence  3.c

Schirling Rebeka 3.c

Minden évfolyam első helyezettje képviseli iskolánkat a kerületi versenyen.

Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítőknek!
 

Szépkiejtési angol verseny

2022. február 23.


Szépkiejtési angol versenyen részt vevő tanulóink közül ketten is I. helyen végeztek:


évfolyam
diák helyezés osztály
5

Jancsók Némó

I.

5.c

6.
Sepsey Kinga
I.
6.c




Gratulálunk Kingának és Némónak!

 

32. Magyar Evezős Ergométeres Országos Bajnokság

2022. február 21.


32. Magyar Evezős Ergométeres Országos Bajnokság eredménye:


korosztálydiákhelyezésosztály

leány

Markó Lilla

I.

6.c





Gratulálunk Lillának!

 

Budapesti Művelődési Központ online rajzpályázat

2022. február 18.


Budapesti Művelődési Központ Állatok farsangja című online rajzpályázaton az alább helyezést érte el iskolánk tanulója.



korosztály

név

osztály

helyezés


alsós

Molnár Csenge

2.a

II.


Gratulálunk Csengének!

 

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

2022. február 11.


Bolyai Természettudományi Csapatverseny eredményei:

korosztálycsapatnévcsapattagokosztály
helyezés
5. évfolyam

Halhatatlan csótányok 

egyesülete

Belce Róbert

5.a

12.hely


Géczy-Szabó Dávid
5.a

Orosi Márk
5.a






Természetvédő gumimacik
Kovács Lilla Jázmin5.a15.hely

Kismarczi Zsófia5.a

Oláh Csenge

5.a





6. évfolyamScience experts
Filó Maja6.a10.hely

Pap Marcell6.a

Varga Ákos6.a

Muha Márk6.a






Relikizi
Markó Lilla6.c21.hely

Sasvári Zita6.c

Schmidt Rebeka6.c

Sepsey Kinga6.c





7.évfolyamMacskakövek
Békefi Hanna Boglárka7.b10.hely

Puskás Emese7.b

Somogyi Lara7.b

Vobeczky Natasa7.b






Kopasz barackok
Jakab Domonkos7.a17.hely

Jalloh Anan7.a

Pozsonyi Bálint7.a

Takács Panna7.a





8.évfolyamNyársas antilopok
Apró Bence8.a13.hely

Kovács Lázár Zoltán8.a

Orbán Márk8.a

Wenhardt Zoltán László8.a


 

Kazinczy-verseny

2022. február 3.


„Szép Magyar Beszéd” verseny kerületi fordulóján versenyzőink az alábbi eredményeket érték el!


korosztály
diák
helyezés
osztály
felkészítő pedagógus
5-6.
Kis Miklós Gergely
II.
6.c
Földi Bernadett
7-8.
Orbán Márk
II.
8.a


Gratulálunk Nekik a szép eredményhez!

 

Nyelvvizsga az ELTE Origó Nyelvi Centrumában

2022. január 8.

2021. december 14-én 33 diákunk (24 fő 8.évfolyamos és 9 fő 7. évfolyamos) sikeres angol Junior Nyelvvizsgát tett le az ELTE Origó Nyelvi Centrumban. Az alábbi diagramon látható a diákok eredménye:




A részt vevő diákok:



Gratulálunk a sikeres nyelvvizsgához!


Bővebben...
 
<< Első < Előző 1 2 3 Következő > Utolsó >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL