Versenyeredményeink



 

2018/2019-es tanév eredményei


Kerületi Kidobó - fiúk

Korcsoport Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
IV.
I.
Komáromi Roland 8.c



Hegedős Csaba 8.c



Márton Bence 8.c



Horváth Olivér 8.c



Forgács Kevin8.b



Bognár Dániel 7.c



Major Dániel 7.c



Hajnal Bence 7.a



Mércse Attila 7.a



Molnár Attila 7.a



Rákosmenti Helytörténeti vetélkedő

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
7-8.
III.
Lendvai Katalin
8.a
Szanyi Dezső
Apró Anna
8.a



Kerületi Kidobó - lányok

Korcsoport Helyezés
Név
Osztály
Oklevél
Felkészítő
IV.
IV.
Greskó Zsorzsett 8.c
Oklevél



Keil Dorka 8.c



Roob Alexandra 8.c



Forgó Vivien 8.a



Major Fanni 8.a



Diószegi Regina 7.c



Kadlicsek Petra7.c



Vida Bernadett 7.c



Bodised Ariunsanaa 7.b



Csőke Edina 7.b



Antal Lili7.b



Bodised Evsanaa 7.a



Kerületi helyesírási verseny

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
6.
II.
Nagy Patrik
6.a Kovács Zsuzsanna



Kerületi Kidobó - fiúk

Korcsoport Helyezés
Név
Osztály
Oklevél
Felkészítő
III.
II.
Jónás Gergő 6.c
Oklevél



Papp-Hegyi Lázár 6.c



Szász Patrik 6.c



Kádár Tamás 6.c



Szász Roland 5.c



Kádár Szabolcs 5.c



Kaplonyi Róbert 5.c



Viderok Botond 5.c



Fekete Gergő 5.c



Vásárhelyi György 5.c



Kovács Ádám 6.d



Tassi Roland 6.a



Páva Zalán 6.a



Kerületi Kidobó - lányok

Korcsoport Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
III.
V.
Alberti Sára 5.a



Baradlai Bettina 5.a



Jenei Hanna 5.a



Rédei Vivien 5.a



Baumgartner Lara 5.a



Antoni Andrea 6.a



Bálint Enikő 6.a



Antal Vanessza 5.b



György Dominika5.c



Sebők Zsanette5.c



Nagy Dorina5.c



Pintér Rea5.c



Vincze Krisztina6.b



Kispályás Labdarúgó Bajnokság

Korcsoport Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
IV.
A tavaszi döntőbe kerültek
Hegedős Csaba 8.c
Kebeley Dezső


Morvai Martin 8.c


Varga Dominik 8.c


B. Nagy Koppány 7.c


Roha Levente 7.c


Hajnal Bence 7.a


Szűcs Dániel 7.a


Molnár Attila 7.a



Bolyai Matematika Csapatverseny Kelet-Pesti körzeti forduló

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
4.
V.
Fábián Angéla
4.a Szentandrássy Istvánné


Nógrádi Ákos
4.a


Pozsonyi Bálint
4.a


Tóth Balázs
4.a



Kispályás Labdarúgó Bajnokság okt16

KorcsoportHelyezés
Név
Osztály
Felkészítő
III.
A tavaszi döntőbe kerültek
Kádár Tamás6.c
Kebeley Dezső


Szász Patrik6.c


Jónás Gergő6.c


Wéber Bálint6.c


Bálint Norbert6.d


Czinke Bence6.d


Csepregi Máté6.d


Fercsik Bertalan6.a


Viderok Botond5.c



Kerületi Váltófutó Verseny

Korcsoport Lány/fiúHelyezés
Név
Osztály
Oklevél
Felkészítő
III.
Lány
III.
Prandovszky Hanna 6.c Oklevél




Bálint Enikő 6.a



Pánczél Csenge 6.a



Antoni Andrea6.a







III.
Fiú
IV.
Viderok Botond 5.c




Kaplonyi Róbert 5.c




Szász Roland 6.c




Szabó Márton 6.a









IV.
Lány
V.
Vadas Lilla 7.c





Roob Alexandra8.c




Szabó Daniella8.c




Tokár Adrienn8.a

IV.
Fiú
I.







Molnár Attila7.aOklevél




Morvai Martin8.c



Forgács Kevin8.b



Suchanyecz Alex8.a



Mezei futóverseny

Csapat

Korcsoport
Lány/fiú
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
I.
Fiú
II.
Vajda Péter
2.c
Kis Bernadett



Méhes Zoltán
2.c
Kis Bernadett



Kralicsek Soma
2.a
Mihály Krisztina



Sun Zsombor
1.c
Kis Bernadett






I.
lány
II.
Erdős Fanni
2.a
Mihály Krisztina



Lackó Lilla
2.a
Mihály Krisztina



Simoncsics Petra
2.b
Tolnay Ferencné



Zádori Laura
2.b
Tolnay Ferencné






II.
lány
I.
Sun Liliána
4.a
Hajnalné F. Erzsébet



Kerekes Petra
3.c
Kis Bernadett



Pintér Hanna
3.a
Szanyiné P. Ágnes



Kozma Piroska
4.a
Hajnalné F. Erzsébet






IV.
Fiú
III.
Komáromi Roland
8.c
Csikós-Nagy Katalin



Hajnal Bence
7.a
Csikós-Nagy Katalin



Major Dániel
7.c
Kovács Kinga



Porkoláb Tamás
7.c
Kovács Kinga


Egyéni

Korcsoport
Lány/fiú
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
I.
Fiú
I.
Vajda Péter
2.c
Kis Bernadett






II.
Fiú
II.
Fábián Attila
4.c
Csikós-Nagy Katalin






II.
Lány
II.
Sun Liliána
4.a
Hajnalné F. Erzsébet






IV.
Fiú
I.
Hajnal Bence
7.a
Csikós-Nagy Katalin


 
2017/2018-as tanév eredményei

Bővebben...
 
2016/2017-es tanév eredményei

Bővebben...
 
2015/2016-os tanév eredményei

Bővebben...
 
2014/2015-ös tanév eredményei

Bővebben...