Versenyeredményeink
Versenyeredményeink



 
2017/2018-as tanév eredményei

Floorball-kerületi

Korcsoport
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Oklevél
III.
III.
Kovács Ádám5.d
Csikós-Nagy Katalin


Huri Bence5.d



Bertók Máté5.a



Matolcsi Miksa5.a



Fercsik Bertalan5.a



Kinder+sport -csapat

Korcsoport
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Oklevél
II.
III.
Farkas Vivien
2.c
Tébi Márta



Baluka Zsófia
2.c


Vásárhelyi Gergő
2.c


Berchtold Máté
2.c


Vobeczky Natasa
3.b


Puskás Emese
3.b


Duló Botond
3.c


Sun Liliána
3.a


Oláh Botond
3.a


Pozsonyi Bálint
3.a


Nagy Dorina
4.c


Takács Lili
4.c


Fekete Gergő
4.c


Viderok Botond
4.c



Ultimate Frizbi Diákolimpia Pest megyei Elődöntő -csapat

Korcsoport
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
IV.
VIII.
Major Fanni
7.a
Csikós-Nagy Katalin


Bálint Dávid
7.a


Szabó Daniella
7.c


Varga Violetta
7.c


Gazsi Tifani
8.c


Jakab Viktória
8.c


Penderik Sára
8.c


Maitner Kristóf
8.c


Nyári Benjamin
8.c


Vöő Kristóf
8.c



Kerületi ergométeres evezőverseny-csapat

Korcsoport
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Oklevél
IV.  - lányok
III.
Gyarmati Hanna
8.c
Nagy Péter



Szilas Fanni
8.c


Veress Veronika
8.b


Zsákai Eszmeralda
8.b





IV. - fiúk
I.
Forgács Kevin
7.b



Mátrai Marcell
8.c


Nyári Benjámin
8.c


Zsédő Ádám
8.b

Egyéniben Nyári Benjámin II. helyezést ért el.



Rákosmenti kis lángelmék matematikaverseny -kerületi csapatverseny

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Oklevél

I.
Kozma Benedek
4.a
Bothné Kósa Erika



Vaskeba Vincze
4.a



Kerületi zsinórlabda bajnokság

Korosztály
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Oklevél
2. korosztály
II.

4.c
Kis Bernadett



Rákosmenti Iskolák Kerékpáros Verseny - 2018

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Oklevél
8. évfolyam
I.
Zsédő Ádám
8.b
Hajnal József


III.
Burchard-Rutkai Flórián
8.b
oklevél
7. évfolyam
I.
Tőri Andor
7.b
oklevél

II.
Bakos Péter
7.c
oklevél



Fővárosi Komplex Rajzverseny

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
1-2.
II.
Markó Lilla
2.c
Palócz Krisztián

VIII.
Nyikos Richard
2.c

XIV.
Kerekes Petra
2,c



Kerületi matematika verseny

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Oklevél
5.
I.
Gönye Balázs
5.a
Szabó Erika

6.
V.
B. Nagy Koppány
6.c
Reckné B. Mária


VI.
Rusznyák Roland
6.c

7.
V.
Török Viktor
7.a
Szauter Mária

8.
I.
Garami Lilla
8.a
Petrőczyné B. Zsuzsanna



Kerületi kispályás labdarúgás

Korcsoport
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Oklevél
II.
II.
Knausz Lázár
4.c

Csóka Sándor,

Kebeley Dezső




Szász Roland
4.c


Makay Márk
4.c


Viderok Botond
4.c


Kádár Szabolcs
4.c


Kaplonyi Róbert
4.c


Fekete Gergő
4.c


Kozma Dominik
4.a


Dévai Zalán
4.a


Dúló Botond
3.c


Vásárhelyi György
4.c






I.
III.
Kis Miklós
2.c

Kis Bernadett,

Kebeley Dezső




Král Balázs
2.c


Nyikos Richárd
2.c


Roha Zsombor
2.c


Udvardy Levente
2.c


Takács Dávid
2.c


Vásárhelyi Gergő
2.c


Varga Ákos
2.a


Kozma Domonkos
2.a


Falus Alex
2.a


Geletta Gellért
2.a



Tollaslabda Diákolimpia Országos döntője







ÉvfolyamHelyezésNévOsztályFelkészítő
4.
18.
Takács Lili
4.c
Csóka Sándor







Kerületi informatika verseny -Szövegszerkesztés és grafika

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
6.
III.
Kadlecsik Petra
6.c
Mecseiné P. Adrienn
6.
VI.
Bognár Dániel
6.c
6.
VII.
Mihály Dávid
6.c



Kerületi informatika verseny - Grafika

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
6.
VI.
Rácz Viktor
6.c
Mecseiné P. Adrienn
5.
X.
Prandovszky Hanna
5.c



Országos Versmondó Verseny- döntő







Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
4.
I.
Orbán Márk
4.a
Bothné K Erika





Gratulálunk az országos első helyezéshez!



Kerületi Angol verseny- írásbeli forduló

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
6.

Rácz Viktór
6.c
Fehérné Sz. Annamária
7.

Török Viktor
7.a
Nagy Márta
7.

Suhanyecz Ádám
7.a
Nagy Márta
8.

Varga Laura
8.a
Király Györgyné
8.

Talapa Dániel
8.b
Kovácsné B. Lilla

Továbbjutottak a szóbeli fordulóra.



Kerületi prózamondó verseny

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
8.
II.
Völgyesi Zsolt
8.a
Kovács Zsuzsanna


Völgyesi Zsolt képviseli kerületünket a fővárosi fordulón.



Szalay Kiadó olvasóversenye- Közép-Magyarországi régió (247 induló)

Évfolyam
Helyezés
Csapatnév
Osztály
Felkészítő
3-4.
31.
KIS TUDÓSOK
3.c
 Csingérné N. Judit
3-4.
34.
MENŐ NÉGYES
3.c



Teleki Pál földrajzverseny - kerületi

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
8.
V-VI.
Zgút Lídia
8.b
Nagy Péter

Antóni Roland
8.a
8.
VIII.
Varga Laura
8.a
7.
VII.
Szöllősi Vid
7.a



Kerületi floorball verseny

Korcsoport
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Oklevél
IV. lányok csapata
II.
Bucska Adrienn 8.a




Tóth Bianka 8.a



Erdős Dorina 8.a



Skribek Dorina 8.a



Szakadáti Lídia 8.a



Diamant Nikolett 8.c

IV. fiúk csapata
IV.
Sziszojev Alex6.b

Oklevél


Bálint Dávid7.a




Matolcsy Benő7.a




Bertók Armand7.a




Suchanyecz Ádám7.a




Nyári Benjamin8.c




Kerületi Versmondó verseny

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
8.
III.
Dankó Dorottya
8.b
Gazdag Ilona



Alsós Kerületi Minősítő népdalverseny

Évfolyam
Kategória
Minősítés
Név
Osztály
Felkészítő
1.
egyéni
Ezüst
Ritter Dávid

Dassiné Csordás Katalin
1-2.
csoportos
Bronz
Szép violácskák

2.
egyéni
Ezüst
Berchtold Máté
2.c
Hegedűsné Novák Ildikó
3.
egyéni
Bronz
Császár Patricia

Marosi Józsefné
4
egyéni
Bronz
Apró Bence
4.a
Bothné Kósa Erika
3-4.
csoportos
Ezüst

Hangjegyek:
Baumgartner Lara, Greczula Dóra,
Györfi Anita, Szabó Csenge

4.a



Kerületi fizikaverseny - csapat

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Oklevél
7.
II.Hegedős Csaba
7.c
Kántor Zoltán
Oklevél

Kocsis Bence
7.c

Varga Dominik
7.c



Kaán Károly Természeti- és környezetismereti verseny

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Oklevél
5.
III.
Pákozdi Dorina Patrícia
5.a
Mészárosné N. Zsuzsanna
Oklevél
6.
II.
Kadlecsik Petra
6.c
Oklevél

III.
Mihály Dávid
6.c
Oklevél

IV.
Bognár Dániel
6.c


Pákozdi Dorina Patrícia, Kadlecsik Petra, Mihály Dávid továbbjutott a fővárosi fordulóra.



Hevesy György Országos Kémia verseny kerületi forduló

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
7.
III. (abszolút 8.)Köteles Mátyás
7.a
Reckné B. Mária

IV. (abszolút 10.)Varga Dominik
7.c


Köteles Mátyás a budapesti fordulóra továbbjutott.



Kerületi versmondó verseny

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
3.
I.
Oláh Botond
3.a
Hajnalné F. Erzsébet
4.
I.
Orbán Márk
4.a
Bothné K Erika



Kerületi Kazinczy-verseny

Korcsoport
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
5-6. osztályosok
I.
Sallai Sára
6.a

Kovács Zsuzsanna

V.
Szegedi Szilvia
6.a




7-8. osztályosok
II.
Völgyesi Zsolt
8.a



Tollaslabda Diákolimpia Q3 Dél-Pesti kvalifikációja

Korcsoport
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
II. (leány)
III.
Takács Lili
4.c
Csóka Sándor




II. (fiú)
I.
Knausz Lázár
4.c

II.
Viderok Botond
4.c

III.
Baluka Bálint
4.c

Fekete Gergő
4.c

Ők továbbjutottak a Budapesti Döntőbe.



A Curie környezetvédelmi verseny csapatverseny- levelező forduló

Évfolyam
Csapat
Név
Osztály
Felkészítő
8.

Simon Boglárka
8.a
Mészárosné N. Zsuzsanna


Skribek Dorina
8.a


Szakadáti Lídia
8.a




6.

Kadlecsik Petra
6.c


B. Nagy Koppány
6.c


Szendrődi Noel
6.c




6.

Bognár Dániel
6.c


Mihály Dávid
6.c


Molnár Kristóf
6.c


Továbbjutottak a területi döntőre, mely minimum 85%-os eredményt jelent, s benne vannak a legjobb 10 csapatban.



Országos Hermann Ottó Biológia Verseny - kerületi forduló

                      
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő

2.
Simon Boglárka
8.a
Mészárosné N. Zsuzsanna

3.
Veres Kolos
7.a


Továbbjutottak a fővárosi versenyre, ahol iskolánk mellett a kerületet is képviselik.



Fővárosi Komplex Rajzverseny -első fordulóján elért eredményeik

Korcsoport
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
I.
1.
Nyikos Richárd2.c
Palócz Krisztián

2.
Markó Lilla2.c
Palócz Krisztián

3.
Kerekes Petra2.c
Palócz Krisztián



Szivacskézilabda (U8) - Mikulás Kupa (SZISE által szervezet)

Korcsoport
Helyezés
Csapattagok
Osztály
Felkészítő
RKSK- Zrínyi csapat
U8
I.
Gillich Fanni
1.c

Kis Bernadett





Baluka Zsófia
2.c


Fakas Vivien
2.c


Sebők Nikoletta
2.c


Kerekes Petra
2.c


Szita Bence
3.c


Csóti Levente
2.a


Szabó-Sziklai Gábor
2.a


Sélley Bálint
1.a


Szőke Máté
1.c




Kerületi Komplex Vizuális Verseny

Kategória
Név
Osztály
Felkészítő
I.
Nyikos Richárd
2.c
Palócz Krisztián
II.
Markó Lilla
2.c
Palócz Krisztián
III.
Kerekes Petra
2.c
Palócz Krisztián



Fővárosi rajzverseny iskolai fordulója

továbbjutott tanulók

Kategória
Név
Osztály
Felkészítő
I.
Nyikos Richárd
2.c
Palócz Krisztián

Markó Lilla
2.c
Palócz Krisztián

Kerekes Petra
2.c
Palócz Krisztián
II.
Brunoczki Gréta
4.b
Filepné Molnár Rita
III.
Litványi Adrienn
5.c
Nyírfalvi Adél

Prandovszki Hanna
5.c
Nyírfalvi Adél

Pozsonyi eszter
5.c
Nyírfalvi Adél



Kerületi Helyesírási verseny

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
8.
II.
Garami Lilla
8.a
Kovács Zsuzsanna



Kerületi Szépolvasó Verseny

Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
II.
Dévai Zalán
4.a
Bothné K. Erika



Országos Magyar Nemzeti Sakk bajnokság

Korcsoport
Csapat
Helyezés
Név
Osztály
Oklevél
Gyermek
Sárkány DSE
III.
Makay Márk
4.c
Oklevél


Makay Márk a megszerezhető 7 pontból 5 pontot szerzett csapata számára!



Kerületi kidobós verseny- csapat

Korcsoport
Fiú/Lány
Helyezés
Név
Osztály

Fiú
IV.


IV.
Lány
III.




Kerületi úszás verseny

Korcsoport
Úszásnem
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
II.
50 m gyors
II.
Pintér Áron
4.a

II.
50 m hát
II.
Pintér Áron
4.a







III.
50 m gyors
II.
Szűcs Dániel
6.a



Kerületi labdarúgás

Korcsoport
Név
Osztály
Felkészítő
III. korcsoport



A csapat a kerületi döntő egyik résztvevője.



Kerületi mezei futóverseny

csapat

Korcsoport
Lány/fiú
Helyezés
Csapattagok
Osztály
Felkészítő
I.
lány
I.
Bálint Bernadett




Erdős Fanni



Kerekes Petra



Pap Nikolett



Pintér Hanna

fiú
I.
Gelletta Gellért



Muha Márk



Takács Dávid



Udvardy Levente



Vajda Péter





II. lány
III.
György Dominika



Major Barbara



Muroczky Zsófia



Takács Lili



Zsákai Viktória

fiú
II.
Dévai Zalán



Duló Botond



Fekete Gergő



Gréczi Patrik



Nógrádi Ákos





III.
fiú
II.
Koblinger Bence 6.c



Major Dani 6.c



Porkoláb Tamás6.c



Szendrődi Noel6.c



Wéber Bálint5.c





IV.
lány
III.
Zsákai Eszmeralda 8.b



Skribek Dorina8.a



Garami Lilla8.a



Jakab Viktória8.c



Diamant Nikolett8.c



Veres Veronika8.b

fiú "B"
II.
Forgács Kevin 7.b



Morvai Martin7.c



Tőri Andor7.b



Varga Dominik7.c

fiú "A"
III.
Budai Levente 8.b



Galgavölgyi Bálint8.a



Ruttkai Flórián8.b



Völgyesi Zsolt8.a



Zsédő Ádám8.b

Egyéni

Korcsoport
Lány/fiú
HelyezésNévOsztályFelkészítő
I.
lány
I.
Pintér Hanna




III.
Bálint Bernadett








III.
fiú
II.
Porkoláb Tamás
6.c







IV.
fiú
I.
Varga Dominik
7.c



II.
Morvai Martin
7.c


 
2016/2017-es tanév eredményei

Bővebben...
 
2015/2016-os tanév eredményei

Bővebben...
 
2014/2015-ös tanév eredményei

Bővebben...