PDF Nyomtatás

A 2019/2020. tanév főbb programjai:

2019. augusztus 31.

                            



Szeptember 2.    
(hétfő)
       
Tanévnyitó ünnepség, Tankönyvosztás, Elsős szülői értekezletek
Szeptember 2-16.


Szülői értekezlet
Szeptember 14.
(szombat)

Virágtelepi fesztivál
Szeptember 18.
(szerda)

Szülői választmányi gyűlés
Szeptember 20.(péntek)
Zrínyi túranap

Szeptember 24-

október 7.



Őszi papírgyűjtés
Szeptember 30.
(hétfő)

Népmese napja








Október 1.
(kedd)

Zenei világnap
Október 4.
(péntek)

Az állatok világnapja. Kisállat bemutató, Zrínyis kis sportágválasztó

Október 5.
(szombat)

Nemzetközi madármegfigyelő nap
Október 7.(hétfő)

Az aradi vértanúk napja. Megemlékezés

Drogprevenciós előadás szülőknek

Pályaválasztási szülői értekezlet (7-8. évfolyam)

Október 15.
(kedd)

Kerületi mezei futóverseny
Október 18.(péntek)
Szüreti bál
Október 22.(kedd)

1956-os forradalom, iskolai megemlékezés
Október 24.
(csütörtök)

Halloween
Október 25.
(péntek)

Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap




November 4.
(hétfő)

Az őszi szünet utáni első tanítási nap
November 8.
(péntek)

Bolyai anyanyelvi verseny területii forduló

November 11.
(hétfő)

Fogadóóra
November 12.
(kedd)

Nyílt órák első évfolyamon
November 13.
(szerda)

A magyar nyelv napja

Lámpás felvonulás Márton nap tiszteletére

November 18.
(hétfő)

Megemlékezés, Zrínyi Miklós halálának évfordulója

Zrínyi Miklós ismereti emlékverseny

November 20.
(szerda)

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny. Kerületi forduló
November 22.
(péntek)

Őszi nevelési értekezlet
November 27.
(szerda)

Advent a Zrínyiben




December 2.
(hétfő)

Helytörténeti verseny kerületi forduló
December 6.
(péntek)

Mikulás bál

December 7.
(szombat)

Munkanap-keddi munkarend szerint
December 14.(szombat)
Munkanap-keddi munkarend szerint
December 18.
(szerda)

Karácsonyi hangverseny
December 19.
(csütörtök)

Osztálykarácsony. A téli szünet előtti utolsó tanítási nap
December 20.
(péntek)

Továbbképzési nap




Január 6.
(hétfő)

A téli szünet utáni első tanítási nap
Január 18.
(szombat)

Középiskolai központi felvételi
Január 22.
(szerda)

A magyar kultúra napja
Január 23.(csütörtök)

Középiskolai központi pótfelvételi
Január 24.(péntek)
Az első félév vége
Január 28.
(kedd)

"Szép Magyar Beszéd" verseny - Kazinczy
Január 31.
(péntek)
Az első félévi értesítők kiosztása




Február 3-17.


Szülői értekezlet
Február 7.
(péntek)

Bolyai természetismereti csapatverseny területi fordulója
Február 14.
(péntek)

Farsangi bál 1-4.

Február 21.(péntek)

Farsangi bál 5-8.

Zrínyi matematikaverseny

Február 25.
(kedd)

Pancake Day
Február 26.(szerda)

Nyílt órák a leendő elsős tanítókkal




Március 2-6.


Pénzhét
Március 11.
(szerda)

Iskolakóstoló kezdete (1.)
Március 13.
(péntek)

1848-as forradalom, osztályszintű ünnepség
Március 14.(szombat)

Előkészítő sportfoglalkozás I. ELMARAD
Március 18.
(szerda)

Iskolakóstoló (2.) ELMARAD

Március 19.(csütörtök)

A víz világnapja, szennyvíztisztító látogatása (6.évfolyam) ELMARAD

Március 20.
(péntek)

Látogatás a Vízműveknél (5. évfolyam) ELMARAD
Március 21.(szombat)
Előkészítő sportfoglalkozás II. ELMARAD
Március 23-27.


Digitális témahét
Március 25.(szerda)

Iskolakóstoló (3.) ELMARAD
Március 28.(szombat)
Előkészítő sportfoglalkozás III. ELMARAD
Március 30.
(hétfő)

Fogadóóra Áthelyezve - Április 27-re




Április 2.
(csütörtök)

Sáskafesztivál tervezett napja ELMARAD
Április 3.
(péntek)

Tavaszi zsongás, aranyecset díjátadó
Április 4.(szombat)
Előkészítő sportfoglalkozás IV. ELMARAD
Április 8.(szerda)

A magyar költészet napja

A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap

Leendő elsős képességmérés emelt szintű testnevelésre ELMARAD

Április 15.
(szerda)

Továbbképzési nap
Április 16.
(csütörtök)

Továbbképzési nap
Április 17.
(péntek)

Továbbképzési nap
Április 20.
(hétfő)

A tavaszi szünet utáni első tanítási nap
Április 20-24


Fenntarthatósági témahét
Április 21-27.


Tavaszi papírgyűjtés
Április 22.
(szerda)

Föld napja Projektnap
Április 27.
(hétfő)

Fogadóóra
Április 29.
(szerda)

Hangjátszma-tehetségkutató Döntés később




Május 6.
(szerda)

ZIF kirándulás

Május 9.


(szombat)



Hagyományőrző nap, rovásíró verseny


Május 20.(szerda)

Országos idegennyelvi mérés a 6. és 8. évfolyamon

ARCMÁS színjátszó kör előadása

Május 27.

(szerda)

Országos kompetenciamérés a 6. és 8. évfolyamon
Május 28.
(csütörtök)

8. osztályosok vizsganapja
Május 29.
(péntek)

8. osztályosok vizsganapja




Június első hete


Határtalanul! program (7. évfolyam)
Június 4.
(csütörtök)

Nemzeti összetartozás napja

Osztálykirándulás (5-8. osztály)

Június 5.
(péntek)

Osztálykirándulás (5-8. osztály)
Június 10.
(szerda)

ZIF nap.

Bolond ballagás

Június 11.
(csütörtök)

Sportnap
Június 12.
(péntek)

Ballagási főpróba, Bankett
Június 15.
(hétfő)

Utolsó tanítási nap

Június 19.
(péntek)

Ballagás

Tanévzáró ünnepség


A változtatás jogát fenntartjuk!