Minősítő Népdalverseny
2016. február 24.
Az Alsós Kerületi Minősítő Népdalverseny 2016. március 1-én (kedd) iskolánk szervezésében kerül megrendezésre.
Helye: Rákoshegyi Bartók Zeneház 1174 Budapest, Hunyadi utca 50. (Rákoshegy)
Kategória: normál, egyéni, kiscsoportos
A kezdés időpontja: 14:00 Minősítő Népdalverseny kiírása
A verseny KIEMELT ARANY/ ARANY díjasai
Évfolyam
| Minősítés
| Név
| Intézmény
| Felkészítő
| 1.
| KIEMELT ARANY
| Oláh Máté István
| Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
| Leskó-Dely Tercia Szunyoghy Györgyi
|
|
|
|
|
|
2.
| KIEMELT ARANY | Ambrus Panna
| Diadal Úti Általános Iskola
| Kalacsiné Nyiszlai Zsuzsanna
|
|
|
|
|
|
1-2.
| KIEMELT ARANY | DIADALOS DUDORÁSZOK
| Diadal Úti Általános Iskola | Kalacsiné Nyiszlai Zsuzsanna |
|
| Frank Ádám
|
|
|
|
| Ambrus Panna
|
|
|
|
|
|
|
| 1-2.
| ARANY
| DALOS PACSIRTÁK
| Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola | Szunyoghy Györgyi |
|
| Farkas Réka
|
|
|
|
| Penziás Annamária
|
|
|
|
| Szunyoghy Kata
|
|
|
|
| Zudar Abigél
|
|
|
|
|
|
|
| 3.
| KIEMELT ARANY
| Bálint Enikő
| Budapest XVII. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola
| Dassiné Csordás Katalin
|
|
|
|
|
| 3.
| ARANY | Juhász Júlia
| Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
| Puzsárné Töröcsik Zsuzsanna
|
|
|
|
|
| 4.
| KIEMELT ARANY | Dévényi Barnabás
| Budapest XVII. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola | Dassiné Csordás Katalin |
|
|
|
|
| 3-4.
| KIEMELT ARANY | Páros
| Szabadság Sugárúti Általános Iskola
| Ignácz Judit
|
|
| Kovács Panka
|
|
|
|
| Sümege Zsófia
|
|
|
|
|
|
|
| 3-4.
| KIEMELT ARANY | VADVIRÁGOK | Budapest XVII. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola | Dassiné Csordás Katalin |
|
| Málits Cili
|
|
|
|
| Makranczy Lili
|
|
|
|
| Bálint Enikő
|
|
|
|
|
|
|
| 3-4.
| ARANY | BETYÁR BANDIK
| Budapest XVII. Kerületi Czimra Gyula Általános Iskola
| Kissné Szendrő Mónika
|
|
| Balla Erik
|
|
|
|
| Bokor Bulcsú
|
|
|
|
| Csige Dániel |
|
|
|
| Lugosi Tibor
|
|
|
A verseny végeredménye
SZÓLÓ ÉNEK 1. ÉVFOLYAM
VERSENYZŐ
|
ISKOLA
|
FELKÉSZÍTŐ
|
MINŐSÍTÉS
|
OLÁH MÁTÉ ISTVÁN
|
PODMANICZKY JÁNOS EVANGÉLIKUS ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA
|
LESKÓ-DELY TERCIA,
SZUNYOGHY GYÖRGYI
|
KIEMELT ARANY
|
DRESCHER NÁNDOR
|
PÁL APOSTOL KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
|
PUZSÁRNÉ TÖRÖCSIK ZSUZSANNA
|
BRONZ
|
SZÓLÓ ÉNEK 2. ÉVFOLYAM
VERSENYZŐ
|
ISKOLA
|
FELKÉSZÍTŐ
|
MINŐSÍTÉS
|
AMBRUS PANNA
|
DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA
|
KALACSINÉ NYISZLAI ZSUZSANNA
|
KIEMELT ARANY
|
BELKÓ BETTINA
|
BUDAPEST XVII. KERÜLETI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
|
PIRICZKY ANDREA
|
EZÜST
|
KISCSOPORTOS ÉNEK 1-2 . ÉVFOLYAM
CSOPORT NEVE
|
ISKOLA
|
FELKÉSZÍTŐ
|
MINŐSÍTÉS
|
DIADALOS DUDORÁSZÓK
FRANK ÁDÁM
AMBRUS PANNA
|
DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA
|
KALACSINÉ NYISZLAI ZSUZSANNA
|
KIEMELT ARANY
|
DALOS PACSIRTÁK
FARKAS RÉKA
PENZIÁS ANNAMÁRIA
SZUNYOGHY KATA
ZUDAR ABIGÉL
|
PODMANICZKY JÁNOS EVANGÉLIKUS ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA
|
SZUNYOGHY GYÖRGYI
|
ARANY
|
SZERENCSI DÓRA
FINTA KRISTÓF
JAMRISKÓ ÁRON
|
PÁL APOSTOL KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
|
PUZSÁRNÉ TÖRÖCSIK ZSUZSANNA
|
EZÜST
|
SZÓLÓ ÉNEK 3. ÉVFOLYAM
VERSENYZŐ
|
ISKOLA
|
FELKÉSZÍTŐ
|
MINŐSÍTÉS
|
BÁLINT ENIKŐ
|
BUDAPEST XVII. KERÜLETI ZRÍNYI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA
|
DASSINÉ CSORDÁS KATALIN
|
KIEMELT ARANY
|
JUHÁSZ JÚLIA
|
PÁL APOSTOL KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
|
PUZSÁRNÉ TÖRÖCSIK ZSUZSANNA
|
ARANY
|
HORVÁTH RAMÓNA
|
DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA
|
FARKASNÉ NEMODA ZSUZSANNA
|
EZÜST
|
ZRUBKA ROZÁLIA
|
BUDAPEST XVII. KERÜLETI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
|
PUSKÁSNÉ MEDVE EMŐKE
|
BRONZ
|
SZÓLÓ ÉNEK 4. ÉVFOLYAM
VERSENYZŐ
|
ISKOLA
|
FELKÉSZÍTŐ
|
MINŐSÍTÉS
|
DÉVÉNYI BARNABÁS
|
BUDAPEST XVII. KERÜLETI ZRÍNYI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA
|
DASSINÉ CSORDÁS KATALIN
|
KIEMELT ARANY
|
KOVÁCS HANGA
|
BUDAPEST XVII. KERÜLETI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
|
BRAUN ILDIKÓ
|
EZÜST
|
ALBERT GIZELLA
|
PÁL APOSTOL KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
|
TÓTHNÉ BARANYI KRISZTINA
|
EZÜST
|
KISCSOPORTOS ÉNEK 3-4. ÉVFOLYAM
CSOPORT NEVE
|
ISKOLA
|
FELKÉSZÍTŐ
|
MINŐSÍTÉS
|
PÁROS
KOVÁCS PANKA, SÜMEGE ZSÓFIA
|
SZABADSÁG SUGÁRÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA
|
IGNÁCZ JUDIT
|
KIEMELT ARANY
|
VADVIRÁGOK
MÁLITS CILI
MAKRANCZY LILI
BÁLINT ENIKŐ
|
BUDAPEST XVII. KERÜLETI ZRÍNYI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA
|
DASSINÉ CSORDÁS KATALIN
|
KIEMELT ARANY
|
BETYÁR BANDIK
BALLA ERIK
BOKOR BULCSÚ
CSIGE DÁNIEL
LUGOSI TIBOR
|
BUDAPEST XVII. KERÜLETI CZIMRA GYULA ÁLTALÁNOS ISKOLA
|
KISSNÉ SZENDRŐ MÓNIKA
|
ARANY
|
OLÁH ZSÓFIA
PAPP VERONIKA
MAYER ÁBEL
GELÁNYI- BALOG CSONGOR
|
PÁL APOSTOL KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
|
PUZSÁRNÉ TÖRÖCSIK ZSUZSANNA
|
EZÜST
|
CSICSERGŐK
FARKAS FLÓRA
FODOR ZSÓFIA
KOZERKIN DÁRIA
SZUNYOGHY ZSÓFIA
|
PODMANICZKY JÁNOS EVANGÉLIKUS ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA
|
SZUNYOGHY GYÖRGYI
|
EZÜST
|
PÁROS
ILYÉS DOROTTYA, BODONYI DÁVID
|
BUDAPEST XVII. KERÜLETI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
|
DÖMÖTÖRNÉ GORDOS JÚLIA
|
BRONZ
|
A verseny eredménye letölthető pdf formátumban |