Versenyeredmények

2016-2017-es tanév


Sakk rapid országos bajnokság- csapat

Helyezés
Csapat neve
Név
Osztály

I.
Sárkány DSE
Makay Márk
3.c
Oklevél



Szalay kiadó olvasóversenye

Helyezés
Csapat neve
Pontszám
Osztály
Felkészítő
38.
Csabai csillagok
230
2.c
Csingérné N. Judit
130.
Zrínyi 2.C
226,5
2.c
233.
Négy jófej
223,6
2.c
251.
3fiú+1lány
223,2
2.c



Író/Deák irodalomi pályázat

Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő

III.
Garami Lilla
7.a
Kovács Zsuzsanna
Link




A CSABA HÁZ – Rákoscsabai Közösségi Ház

„Mit jelent számomra az állatvédelem“ című rajzpályázaton kiállítási jogot nyert:

Név
Osztály
Felkészítő
Gyurátz Eszter
1.c
Palócz Krisztián
Kuzma Dániel
1.c
Markó Lilla
1.c
Sepsey Kinga
1.c
Takács Dávid
1.c


különdíj
Horváth Borbála
4.b



Zöld XVII Egyesület alkotói pályázata

Név
Osztály
Felkészítő
Farkas Vivien
1.c
Palócz Krisztián
Gyurátz Eszter1.c
Nyikos Richard
1.c
Markó Lilla
1.c
Schmidt Rebeka
1.c
Sebők Nikolette
1.c
Takács Dávid
1.c
Viderok Attila
1.c


különdíj
Sasvári Zita
1.c



Iskolai szépíró verseny

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
1.
I.
Gyurátz Eszter
1.c
Hegedűsné Novák Ildikó

II.
Papp-Hegyi Polli
1.a
Tarjániné Major Anna

III.
Schmidt Rebeka
1.c
Hegedűsné Novák Ildikó





2.
I.
Lakomecz Larissza
2.a
Hajnalné Farkas Erzsébet

II.
Turi Jázmin
2.c
Csingérné Nagy Judit

III.
Somogyi Lara
2.b
Markoné Tátrai Katalin





3.
I.
Kenyó Flóra
3.a
Bothné Kósa Erika

II.
Fiedler Roxána
3.b
Filepné Molnár Rita

III.
Major Barbara
3.c
Nagy Orsolya





4.
I.
Pintér Lili
4.b
Dassiné Csordás Katalin

II.
Makranczi Lili
4.a
Lászka Csilla

III.
Kertes Csongor
4.c
Mihály Krisztina



Iskolai Alapműveleti Verseny

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
1.
I.
Bense Bíbor Emma
1.a Szanyiné Plávits Ágnes

II.
Pap Marcel
1.a

III.
Falus Alex
1.a





2.
I.
Nógrádi Ákos
2.a
Szentandrássy Istvánné

II.
Pozsonyi Bálint
2.a

III.
Várhalmi Flóra
2.c Csingérné Nagy Judit





3.
I.
Dévai Zalán
3.a
Bothné Kósa Erika

II.
Kozma Benedek
3.a

III.
Dósa Beáta
3.b
Filepné Molnár Rita





4.
I.
Bárány Barnabás
4.c
Mihály Krisztina

II.
Antóni Andrea
4.a
Marosi Katalin

III.
Pintér Lili
4.b
Dassiné Csordás Katalin



Rovásíró verseny

Tagozat
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
alsó
I.
Horváth Borbála
4.b
Bothné Kósa Erika

II.
Pintér Lili
4.b

III.
Schmidt Dorina
4.c




felső
III.
Kőszegi Viktória
7.b
Szanyi Dezső



Labdarúgás - kerületi

Korcsoport
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
IV.
I.
Nagy Márk
8.c
Kebeley Dezső


Fenyvesi Tibor
8.c


Dékány András
8.c


Diamant Nikolet
7.c


Zsédő Ádám
7.b


Buchard Flórián
7.b



Labdarúgás - budapesti döntő

Korcsoport
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
III.
IX.
Szendrődi Noel
5.c
Kebeley Dezső


Koblinger Bence
5.c


B. Nagy Koppány
5.c


Molnár Attila
5.a


Szűcs Dániel
5.a


Varga Dominik
6.c


Hegedős Csaba
6.c


Csepregi Máté
4.d


Czinke Bence
4.d



Kerületi atlétika verseny

Korosztály
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
I. (lány)
III.
Bötös Lilla
2.c

Kis Bernadett



Kis Fruzsina
2.c


Várhalmi Flóra
2.c


Kozma Piroska
2.a


Sun Lili
2.a


Juhász Zsófia
2.a





I. (fiú)
IV.
Dülő Botond
2.c
Kis Bernadett


Fábián Attila
2.c


Roob Levente
2.a


Oláh Botond
2.a


Penderik Zalán
2.a


Pozsonyi Bálint
2.a





II. (lány)
I.
Pintér Lili
4.b

Szathmári Boglárka,

Kebeley Dezső



Takács Lili
3.c


Bálint Enikő
4.a


Antóni Andrea
4.a


Pozsonyi Eszter
4.c


Jakab Bettina
4.b





II. (fiú)
V.
Viderok Botond3.c

Szathmári Boglárka,

Kebeley Dezső



Rutkai Bence4.b


Paphegyi Lázár4.c


Wéber Bálint4.c


Kertesi Csongor4.c





III. (lány)
II.
Bayer Lili
5.c

Csikós-Nagy Katalin,

Kovács Kinga,

Kebeley Dezső



Leopold Lilla
5.c


Blaskó Virág
5.c


Kadlecsik Petra
5.c


Kovalcsik Bianka
6.a


Roob Alexandra
6.c


Szabó Daniella
6.c





III. (fiú)
IV.
B. Nagy Koppány
5.c

Csikós-Nagy Katalin,

Kovács Kinga,

Kebeley Dezső



Major Dániel
5.c


Szendrődi Noel
5.c


Suhanyecz Alex
6.a


Török Viktor
6.a


Molnár Attila
5.a





Egyéni



I.
I.
Bötös Lilla
2.c

II.
I.
Pintér Lili
4.b

III.
I.
Kovalcsik Bianka
6.a



Zöld XVII alkotói pályázat (kisfilmes kategória)

Korosztály
díjazás
Név
Osztály
Felkészítő


Katona Petra
7.a
Mészárosné N. Zsuzsanna


Szakadáti Lídia
7.a

különdíj
Winkler Jázmin
7.a


Sárai Szabolcs
8.c

különdíj
Turai Dániel
8.c



XVIII. Országos Technikaverseny fővárosi forduló-csapatverseny

Korosztály
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
7-8.
X.
Fenyves Tibor
8.c
Mészárosné N, Zsuzsanna

Turai Dániel
8.c

Rusznyák Benjamin
8.c



XVII. Országos Életvitel és Gyakorlati Ismeretek fővárosi forduló- csapatverseny

Korosztály   
Helyezés     
Név                       
Osztály 
Felkészítő
7-8.
VI.
Erdős Dorina
7.a

Mészárosné N, Zsuzsanna

Skribek Dorina
7.a

Tóth Bianka
7.a



XXV. Országos Természetismereti- és Környezetvédelmi Verseny fővárosi forduló

Évfolyam       
Helyezés       
Név                        
Osztály    
Felkészítő
6.
VIII.
Veres Kolos
6.a
Mészárosné N. Zsuzsanna
5.
12.
Mihály Dávid
5.c



Labdarúgás

Korcsoport
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
III.
II.
Szendrődi Noel
5.c
Kebeley Dezső


Koblinger Bence
5.c


B. Nagy Koppány
5.c


Molnár Attila
5.a


Szűcs Dániel
5.a


Varga Dominik
6.c


Hegedős Csaba
6.c


Csepregi Máté
4.d


Czinke Bence
4.d

A budapesti döntő résztvevője ez a csapatunk.



Kerületi angol verseny

Tagozat
Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Normál
7.
III.
Varga Laura
7.a
Király Györgyné
Tagozat
7.
III.
Garami Lilla
7.a
Nagy Márta



Kazinczy Szép Magyar Beszéd verseny országos döntőjének eredménye

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
7-8.
III.
Völgyesi Zsolt
7.a
Kovács Zsuzsanna



"Húsvéti hagyományok"-rajzpályázat (Auchan)

ÉvfolyamHelyezés
Név
Osztály
Felkészítő
4.
II.
Pintér Lili
4.b


III.
Paduch Henriett4.b



Rákosmenti kis lángelmék - kerületi matematika verseny

Évfolyam
Típus
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
4.
egyéni
I.
Makranczi Lili4.a
Marosi Józsefné
4.
páros
II.
Tóth Gergő
4.a
Kiss Barnabás Marcell



Közlekedésismereti verseny - budapesti fordulója

Évfolyam
Helyezés
(elmélet és gyakorlat)

Elmélet
után

Név
Osztály
Felkészítő
4.
V.
II.
Torsán Márton

4.c

Zentai Zita, Hajnal József
8.
III.
III.
Ujvári Bence
8.c
Hajnal József



Kerületi helyesíró verseny

Korosztály
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
alsós
IV.
Makranczi Lili
4.a
Lászka Csilla

V.
Tóth Gergő
4.a



Budapesti asztalitenisz bajnokság

Korosztály
Helyezés
Név
Osztály
                         
serdülő
II.
Durucskó Márton
7.c



Kerületi matematika verseny

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
5.
III.
B. Nagy Koppány
5.c
Reckné B. Mária

V.
Mihály Dávid
5.c




8.
IV.
Papp Lilla
8.b



Kerületi angol verseny- írásbeli forduló

Tagozat
Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Normál
7.
III.
Varga Laura
7.a
Király Györgyné






Tagozatos csoport
7.
II
Garami Lilla
7.a
Nagy Márta



Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulója

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
3.
10.
Puklér Zoltán
3.b
Filepné Molnár Rita
Szanyiné Plávits Ágnes



Házi helyesíró verseny

Évfolyam

Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
4.
I.
Makranczi Lili
4.a
Lászka Csilla

II.
Tóth Gergő
4.a
Lászka Csilla

III.
Horváth Borbála
4.b
Dassiné Csordás KAtalin



Kerületi alsós népdalverseny

Kategória
Minősítés
 Név
Osztály
Felkészítő
Szóló
Arany
Bálint Enikő
4.a
Dassiné Csordás Katalin





kisegyüttes
Arany
Búzavirágok


Dassiné Csordás Katalin


Bálint Enikő4.a


Jakab Bettina
4.b



Kerületi prózamondó verseny

Évfolyam        
Helyezés        
Név                       
Osztály 
Felkészítő
5-6.
III.
Florovics Letícia6.b
Morva Dóra
7-8.
I.
Hollós Ádám
8.a
Váradiné Sz. Emese



Kerületi versmondó verseny

Évfolyam       
Helyezés        
Név                         
Osztály
Felkészítő
6.
II.
Szeltner Réka6.c
Váradiné Sz. Emese
7.
III.
Dankó Dorottya7.b



Alsós Minősítő Népdalverseny egyéni iskolai forduló

Évfolyam            
Minősítés             
Név                           
Osztály
Felkészítő
1.
Arany
Baluka Zsófia
1.c
Nagy György

Ezüst
Markó Lilla
1.c

EzüstSzendrődi Zoé
1.c

Bronz
Kerekes Petra
1.c

BronzSasvári Zita
1.c

BronzSepsey Kinga
1.c

Bronz


2.
Ezüst
Bötös Lilla
2.c
Zentai Zita

EzüstCsászár Patrícia
2.c
Hajnalné Farkas Erzsébet





4.
Kiemelt arany
Bálint Enikő
4.a
Dassiné Csordás Katalin

Arany
Ruttkay Bence
4.b

AranyAntóni Ádám
4.a

csoportos

Minősítés
Csoportnév
Csoporttagok
Osztály
Felkészítő
Kiemelt arany
Búzavirág együttes
Bálint Enikő
4.a
Dassiné Csordás Katalin


Makranczi Lili
4.a


Jakab Bettina
4.b
Arany
Nárcisz együttes
Takács Lili
3.c
Csóka Sándor


Major Barbara
3.c


Csukás Petra
3.c


Nagy Dorina
3.c
Arany
Dallaműzők együttes
Kovács Konrád
4.a
Dassiné Csordás Katalin


Tóth Gergő
4.a


Kiss Barnabás Marcell
4.a


Fercsik Bertalan
4.a



Ergométer/Evezőpad kerületi verseny

Egyéni

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
8.
II.
Fenyvesi Tibor
8.c
Kovács Kinga

III.
Sárai Szabolcs
8.c


csapat

évfolyam
Helyezés
Csapattagok
Osztály
Felkészítő
8.II.Fenyvesi Tibor8.c
Kovács Kinga
Karvalics Dominik
8.c
Kocsis Bálint
8.c
Sárai Szabolcs8.c



Hevesy György Országos Kémia Verseny kerületi fordulója

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Oklevél
7.
I.
Garami Lilla
7.a
Reckné Bielik Mária
Oklevél

IV.
Dankó Dorottya
7.b

8.
VI.
Győri Roland
8.a



Bolyai természettudományi csapatverseny

Évolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Oklevél
6.
IV.
Del Medico Eszter
6.a
Mészárosné N. Zsuzsaoklevél


Köteles Mátyás
6.a
oklevél


Matolcsi Benedek
6.a
oklevél


Veres Kolos
6.a
oklevél






8.
VI.
Győri Roland8.a
Bagyinszky Márta,
Dömsödiné Szakács Rózsa Tünde,
Nyírfalvi Adél,
Reckné Bielik Mária



Horváth Boglárka8.a



Kovács Benedek8.a



Szvoboda Márk8.a


A 6. a osztály 4 Golem T-rex nevű csapata az előkelő negyedik helyen végzett 97 csapatból.

A 8. a osztály 4 in 1 csapata a hatodik helyet szerezte meg 59 csapatból.



Kaán Károly természet- és környezetismereti verseny kerületi verseny

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Oklevél
5.
I.
Kadlecsik Petra
5.c
Mészárosné N. Zsuzsa
oklevél

III.
Mihály Dávid
5.c
Mészárosné N. Zsuzsaoklevél







I.
Veres Kolos
6.a
Mészárosné N. Zsuzsaoklevél

III.
Del Medico Eszter
6.a
Mészárosné N. Zsuzsaoklevél



Házi vers- és prózamondó verseny

Versmondó verseny
Kategória
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
7-8.
I.
Prekopa Liána
7.b
Váradiné Sz. Emese

II.
Dankó Dorottya
7.b
Váradiné Sz. Emese

III.
Oláh Karolina
8.a
Váradiné Sz. Emese


Völgyesi Zsolt
7.a
Kovács Zsuzsanna





5-6.
I.
Szeltner Réka
6.c
Váradiné Sz. Emese

II.
Varga Hajna
6.b
Morva Dóra

III.
Fogarasi Kamilla
5.c
Kovács Zsuzsanna





Prózamondó verseny továbbjutói
Kategória
Helyezés
Név
Osztály
felkészítő
7-8.

Hollós Ádám
8.a
Váradiné Sz. Emese


Kis Bertalan Csaba
8.a
Váradiné Sz. Emese





5-6.

Florovics Letícia
6.b
Morva Dóra



Kerületi komplex vizuális verseny 2017

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
1.
III.
Markó Lilla
1.c
Palócz Krisztián



Kerületi versmondó verseny 2017

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
2.
III.
Oláh Botond
2.a
Hajnalné Farkas Erzsébet
3.
III.
Orbán Márk
3.a
Bothné Kósa Erika



Kazinczy Szép Magyar Beszéd verseny XVII. kerületi fordulójának eredménye

Korcsoport
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő               
5-6.
2.
Szeltner Réka
6.c
Váradiné Sz. Emese

3.
Florovics Letícia
6.b
Morva Dóra





7-8.
1.
Völgyesi Zsolt
7.a
Kovács Zsuzsanna

4.
Talapa Dániel
7.b
Váradiné Sz. Emese


Kerületünkből a regionális fordulóra továbbjutó tanuló Völgyesi Zsolt.



Budapesti Értékszámos Egyéni Diákolimpia - SAKK

Évfolyam

Helyezés
Név
Osztály
                                   
 3-4.
 fiú
 VII.
 Makay Márk
 3.c



Házi Komplex vizuális verseny 2017.

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
1-2.
I.
Gyurátz Eszter1.c
Palócz Krisztián

I.
Ruttkay Viktória2.c
Szentandrássy Istvánné
Palócz Krisztián

II.
Lakomecz Larissza2.a
Szentandrássy Istvánné
Palócz Krisztián

III.
Nyikos Richárd1.c
Palócz Krisztián





3-4.
I.
Litványi Adrienn4.c
Zentai Zita

II.
Prandovszki Hanna4.c
Zentai Zita
Palócz Krisztián

III.
Pintér Lili4.b
Nyalkáné K. Krisztina

III.
Vankó Annamária3.b
Palócz Krisztián





Különdíjasok
1-2.

István Boglárka1.a



Markó Lilla1.c



Sepsey Kinga1.c



Erdős Rebeka2.a



Sun Liliána2.a






3-4.

Horváth Borbála4.b



Danka Szofi4.b



Házi versmondó verseny 2017.

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
1.
I.
Filó Maja
1.a
Tarjániné M. Anna

II.
Kozma Domonkos
1.a

III.
Kovács Benedek
1.a





2.I.
Oláh Botond
2.a
Hajnalné F. Erzsébet

II.
Bucsánszki Hegedűs Jázmin
2.b
Markóné T. Katalin

III.
Duló Botond
2.c
Csingérné N. Judit





3.
I.
Orbán Márk
3.a
Bothné K. Erika

II.
Apró Bence
3.a

III.
Puklér Zoltán
3.b
Filepné M. Rita





4.
I.
Makranczi Lili
4.a
Lászka Csilla

II.
Kiss B. Marcell
4.a

III.
Pákozdi Dorina
4.a



Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2016.

Évfolyam
Helyezés
Csapatnév
Osztály
Felkészítő
3.
25.
Szövegelők
3.a
Bothné K. Erika
3.
30.
Helyesírók
3.a



Szép Magyar Beszéd iskolai fordulójának eredményei


Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
                      
7-8.
I.
Völgyesi Zsolt
7.a


II.
Talapa Dániel
7.b


III.
Győri Roland
8.a

5-6.
I.
Szeltner Réka
6.c


II.
Florovics Letícia
6.b


III.
Sallai Sára, Varga Dominik
5.a, 6.c



Az 1956-os forradalom és szabadságharc kerületi verseny


(2016. november 17, 2. forduló, Rákoscsabai Jókai Mór Református Általános Iskola)


Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő

I.
Paucsics Ákos
5.c Szanyi Dezső
Íjászat
I.
Turai Dániel
8.c Légpuskalövészet



Kerületi Diákolimpiai úszóverseny

Helyezés
Név
Osztály
                      

arany
Kovalcsik Bianka
6.a


ezüst
Kovalcsik Bianka
6.a


arany
Török Viktor
6.a

ezüst
Török Viktor
6.a

bronz
Katona Petra
7.a


ezüst
Tóth Bianka
7.a














Kerületi Szépolvasó Verseny 2016.

Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
II.
Eperjesi Péter
4.c
Mihály Krisztina




Házi Szépolvasó Verseny 2016

Helyezés
Név
Osztály
                       

I.
Eperjesi Péter
4.c


II.
Kiss Barnabás
4.a


III.
Tóth Gergő
4.a



Iskolánkat Eperjesi Péter képviseli a kerületi versenyen.



Kerületi kidobós


  Helyezés 
  Korcsoport 
       
           Név           
Osztály
          Felkészítő         
   
II.
III.
fiú
Molnár Attila
5.a

Csikós-Nagy Katalin

Kovács Kinga Beáta

Oklevél
Bognár Dániel
5.c
B. Nagy Koppány
5.c
Koblinger Bence5.c
Major Dániel5.c
Molnár Kristóf5.c
Nagy Barnabás5.c
Paucsics Ákos
5.c
Szendrődi Noel
5.c
Horváth Olivér
6.c
Keil Csaba
6.c
Márton Bence
6.c




Kerületi labdarúgás


  Korcsoport 
             Név          
  Osztály 
Felkészítő

III.
Bálint Dávid
5.a
Kebeley Dezső

B. Nagy Koppány
5.c

Koblinger Bence5.c

Porkoláb Tamás
5.c

Rusznyák Roland5.c

Szendrőd Noel5.c

Kocsis Bence
6.c

Márton Bence
6.c

Varga Dominik

6.c


Veretlenül kerültek a tavaszi fordulóba.



Az 1956-os forradalom és szabadságharc kerületi verseny

(2016. október 13, Rákoscsabai Jókai Mór Református Általános Iskola)


Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő

I.
Bősz Miranda
8.a Szanyi Dezső


Gyarmati Anna
8.a

Győri Roland
8.a
III.
Szakadát Lídia
7.a


Skribek Dorina
7.a


Tóth Bianka
7.a

IV.
Frank Emese
8.a

István Mira
8.a

Kiss Bertalan Csaba
8.a





Kerületi kidobós

Helyezés
Korcsoport

Név                       
Osztály
          Felkészítő         

II.
III.
leány   
Demény Zsófia5.a

Csikós-Nagy Katalin

Kovács Kinga Beáta


Lévai Luca5.a
Blaskó Virág5.c
Fogarasi Kamilla5.c

Kadlecsek Petra5.c

Kovács Zsófia5.c

Leopold Lilla5.c
Vida Bernadett5.c
Kovalcsik Bianka6.a

Major Fanni6.a
Turbucz Klaudia6.b
Roob Alexandra6.c




2015-2016-os tanév


Alapműveleti verseny

Évfolyam   
Név
Helyezés  
Osztály  
1.
Nógrádi Ákos
I.
1.a

Tóth Balázs
II.
1.a

Oláh Botond
III.
1.a




2.
Bernád Zsombor
I.
2.b

Vaskeba Vince
II.
2.a

Bernád Benjámin
III.
2.b




3.
Prandovszki Hanna    
I.
3.c

Nagy Patrik
II.
3.a

Fábián Richárd
III.
3.c




4.
Müller Liza
I.
4.a

Dankó Fanni
II.
4.c

Kadlecsik Petra
III.
4.c





Földünk a kék bolygó-kik élnek rajta (Japán rajzverseny)

Név                             
Osztály      
Pályamunkák
Felkészítő
Czinke Vivien
3.b
alkotás
Nyírfalvi Adél
Szeltner Réka
5.c
alkotás
Garami Lilla
6.a
alkotás
Katona Petra
6.a
alkotás
Kovács Benedek
7.a
alkotás
Molnár Bianka
7.a
alkotás
Pápai Klaudia
8.c
alkotás



Felsős összetett atlétika verseny

csapat

Helyezés
Korcsoport             

Név
Osztály
Felkészítő            

I.
IV. (7-8. évfolyam)
leány


Kebeley Dezső
Oklevél



Kovalcsik Jázmin
8.a




Bokor Patrícia
8.a




Sallai Krisztina
7.c




Filakovity Patrícia7.c




Rátz Franciska
7.a




Horváth Boglárka7.b

I.IV. (7-8. évfolyam)fiú


Oklevél



Bálint Tamás
8.a



Tóth Ádám
8.a



Fedor Bence
8.c



Sípos Gergő
8.c



Molnár Martin
8.c



Csolti Dani
8.c

III.III. (5-6. évfolyam)
leány


Oklevél



Diamant Nikolett
6.c




Kovalcsik Bianka
5.a




Jakab Viktória
6.c




Szabó Daniella
5.c




Roob Alexandra
5.c




Fehér Blanka
5.c

egyéni

Helyezés
Évfolyam       Név
Osztály
Felkészítő            

II.
8.
Kovalcsik Jázmin
8.a
Kebeley Dezső
Oklevél
III.
7.
Filákovity Patrícia 7.c
Oklevél
II.
6.
Diamant Nikolett
6.c
Oklevél
I.
8.
Sipos Gergő
8.c
Oklevél
II.
8.
Csolti Dániel
8.c
Oklevél



Kerékpáros Iskola Kupa - fővárosi verseny

Helyezés
Korcsoport   
Név 
Osztály   
Felkészítő            

III.
8. évfolyam
Bálint Tamás
8.a
Hajnal József
Oklevél



Budapesti Diákolimpia - labdarúgás

Az 5-6. osztályosokat érintő (III.) korcsoportban iskolánk csapata V. helyezést ért el. Oklevél


Név
Osztály
Felkészítő

Koblinger Bence
4.c

Kebeley Dezső

Prokoláb Tamás4.c

Szendrődi Noel4.c

Bálint Dávid5.a

Balázs Bence5.c

Hegedős Csaba5.c

Kocsis Bence 5.c

Komáromi Roland 5.c

Varga Dominik 5.c

Zsédő Ádám 6.b

Kralicsek Bence 6.c

Márton Bence 6.c

Nagy Attila 6.c

Vőő Kristóf 6.c



Kerületi összetett atlétikaverseny

Korcsoport
Név
osztály
Felkészítő
I. (lányok)

Oklevél

Muróczky Zsófia2.a
Kebeley Dezső

Takács Lili2.c

Horváth Noémi2.c

Bálint Enikő3.a

Major Barbara2.c

Fóris Kitti3.a



II. (fiúk)

Oklevél

Koblinger Bence4.c
Kebeley Dezső

B. Nagy Koppány4.c

Porkoláb Tamás4.c

Bognár Dániel4.c

Papp-Hegyi Lázár3.c

Czinke Bence3.d



8. Gyerek Arc ​kiállítás

A kiállítás május 21 és június 21 között lesz megtekinthető a Millenárison. ( óriásplakátokon )​

Név                             
Osztály      
Pályamunkák
Felkészítő
Baumgartner Lara2.a
alkotás
Huriné Kurucz Krisztina
Győrfi Anita Ildikó2.a
alkotás
Huri Bence3.d
alkotás



Kerületi fiú labdarúgás IV. korcsoport

Az 7-8. osztályosokat érintő korcsoportban is iskolánk csapata lett a kerületi bajnok. Oklevél


Név
Osztály
Felkészítő

Dékány András 7.c
Kebeley Dezső

Fedor Balázs
7.c

Kocsis Bálint 7.c

Bálint Tamás
8.a

Tóth Ádám
8.a

Csolti Dániel 8.c

Fedor Bence 8.c

Kövesdi Martin 8.c

Sípos Gergő 8.c



Rákosmenti Kis Lángelmék - 4. évfolyam

Egyéni

Helyezés            
Név                                                  
Osztály       
Felkészítő
V.
Dankó Fanni
4.c
Hegedűsné Novák Ildikó
XII.
Dévényi Barnabás
4.a
Szabó Erika
XIII.
Müller Liza
4.a
Szabó Erika
XIII.
B. Nagy Koppány Attila
4.c
Hegedűsné Novák Ildikó
XIV.
Nagy Patrik
3.a
Marosi Józsefné
XVII.
Domoszlai Vivien
4.a
Szabó Erika


Csapat

Helyezés
Csapatnév
Csapat tagjai
Osztály
Felkészítő
VII.
Professzorok

Rusznyák Roland

B. Nagy Koppány Attila

4.c
Hegedűsné Novák Ildikó
VIII.
Észlények
Dévényi Barnabás
4.a
Szabó Erika
X.
Házisárkányok

Dankó Fanni

Szenyán KInga

4.c
Hegedűsné Novák Ildikó



 "Szép Magyar Beszéd" verseny 7-8. évfolyam balatonboglári döntője

Minősítés
Korcsoport   
Név 
Osztály  
Felkészítő                        
Arany
7-8. évfolyam
Hollós Ádám 7.a
Váradiné Sz. Emese



Közlekedésbiztonsági és Kerékpáros-ügyességi Verseny budapesti fordulója.

Helyezés
Korcsoport   
Név 
Osztály   
Felkészítő            

I.
8. évfolyam
Bálint Tamás
8.a
Hajnal József
Oklevél



A Komplex Kerületi Angol verseny


Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
7.
II.
Gyarmati Anna 7.a
Kovácsné Bertalan Lilla

III.
Balog-Sipos Boglárka 7.a
Kovácsné Bertalan Lilla





8.
I.
Böjtös Regina
8.a
Nagy Márta



VI. Közlekedésbiztonsági és Kerékpáros-ügyességi Verseny kerületi fordulója

Helyezés
Korcsoport   
Név 

Osztály  
Felkészítő                        
I.
8. évfolyam
Bálint Tamás          
Oklevél, Cikk
8.a
Hajnal József
II.
8. évfolyam
Prandovszki Richárd
Oklevél
8.b
II.
6. évfolyam
Tőri Andor             
Oklevél
6.c



Kerületi fiú labdarúgás III. korcsoport

Az 5-6. osztályosokat érintő korcsoportban iskolánk csapata kerületi bajnok. Oklevél

                      
Név
Osztály
Felkészítő

Varga Dominik
5.c
Kebeley Dezső

Balázs Bence
5.c

Kocsis Bence
5.c

Komáromi Roland
5.c

Hegedős Csaba
5.c

Vőő Kristóf
6.c

Kralicsek Bence
6.c

Nagy Attila
6.c

Diamant Nikolett
6.c


Országos Kaán Károly Természetismereti Verseny budapesti fordulója

3. helyezést ért el
Veres Kolos 5.a                
                                                                                   Felkészítő: Mészárosné Narancsik Zsuzsanna
8. helyezést ért el
Del Medico Eszter 5.a                              



Országos Amatőr Egyéni Sakk Diákolimpia 2015/16 F1

16. helyezést ért el Makay Márk János 2.c osztályos tanulónk.     



Kerületi kispályás focibajnokság


II.korcsoport 

Helyezés
Név
Osztály

Felkészítő

II.
Koblinger Bence4. c

Kebeley Dezső


B.Nagy Koppány4. c

Szendrődi Noel4. c

Bognár Dániel4. c

Porkoláb Tamás4. c

Jónás Gergely3.c

Kádár Tamás3.c

Gesztesi Bence3.c

Csepregi Máté3.d

Czinke Bence3.d

Kocsis Bence5.c

Balázs Bence5.c

Idén is indulhatunk a budapesti bajnokságban.


Köszönjük B. Nagy Attilának, mint kísérő szülőnek-szakembernek a segítséget.



Házi helyesíró verseny eredménye

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
4.
I.
Müller Liza
4.a
Szabó Erika

II.
Dankó Fanni
4.c
Hegedűsné Novák Ildikó

III.
B. Nagy Koppány
4.c
Hegedűsné Novák Ildikó



Kerületi Informatikaverseny

Kategória
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
Prezentációkészítés
V.
Mihály Roland
8.c
Mecseiné Palásthy Adrienn
Szövegszerkesztés
IV.
Győri Dénes Roland
7.a



Komplex kerületi Angol Verseny írásbeli forduló

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
7.
I.
Balog-Sipos Boglárka
7.a
Kovácsné Bertalan Lilla

II.
Gyarmati Anna
7.a
Kovácsné Bertalan Lilla





8.
I.
Böjtös Regina
8.a
Nagy Márta




Kerületi Szorobánverseny 2016.

Évfolyam
Helyezés
Név                                   
Felkészítő
1.
V.
Penderik Zalán
Szanyiné Plávits Ágnes




2.
I.
Bernád Benjámin
Szanyiné Plávits Ágnes

I.
Bernád Zsombor

II.
Gáspár-Dukai Flóra

III.
Kolozsvári-Nagy Nándor

IV.
Székely Vivien

IV.
Puklér Zoltán




3.
IV.
Bognár Noémi Nikolett
Szanyiné Plávits Ágnes

IV.
Herbák József Dávid
Szanyiné Plávits Ágnes

V.
Schmidt Dorina
Donáth Mária

VI.
Nagy Virág Angyalka
Szanyiné Plávits Ágnes

VII.
Kádár Tamás
Donáth Mária



Zrínyi Ilona Matematikaverseny körzeti/megyei forduló

Csapat:

  19.       2. évfolyam (Gáspár-Dukai Flóra, Székely Vivien, Bernád Zsombor)

  11.       3. évfolyam (Nagy Patrik, Bálint Enikő, Tóth Gergő)


2. évfolyam:

  75.         Gáspár-Dukai Flóra

  76.         Székely Vivien


3. évfolyam:

  16.         Nagy Patrik

  31.         Bálint Enikő    

  80.         Tóth Gergő 


5. évfolyam:

 71.         Del Medico Eszter



Kerületi Minősítő Népdaléneklési Verseny 2016.

Kategória
Minősítés
Név
Osztály
Felkészítő
Szóló
Kiemelt AranyBálint Enikő3.aDassiné Csordás Katalin
Szóló
Kiemelt AranyDévényi Barnabás4.aDassiné Csordás Katalin





KiscsoportosKiemelt AranyVadvirágok
3.a
Dassiné Csordás Katalin


      Málits Cili




      Makranczi Lili




      Bálint Enikő




Házi Minősítő Népdaléneklési Verseny 2016.

Szóló

Évfolyam
Minősítés
Név
Osztály                      
Felkészítő
1.
Arany
Szilágyi Domonkos
1.c
Hegedűsné Novák Ildikó

Ezüst
Csernus Bence
1.c

Ezüst
Bötös Lilla
1.c





3.
Kiemelt Arany
Bálint Enikő
3.a
Dassiné Csordás Katalin

Arany
Jakab Bettina
3.b

Arany
Kiss Barnabás
3.a

Ezüst
Kulcsár Edmond
3.b

Ezüst
Ruttkay Bence
3.b





4.
Kiemelt Arany
Dévényi Barnabás
4.a
Dassiné Csordás Katalin


Kiscsoportos ének

Évfolyam
Minősítés
Név
Csoport neve/osztály
Felkészítő
1-2.
Arany
Baumgartner Lara
Orgonák/ 2.a
Bothné Kósa Erika


Málits Luca


Molnár Panna


Szabó Csenge






Arany
Takács Lili
Violák/ 2.c
Csóka Sándor


Nagy Dorina


Csukás Petra






Bronz
Baradlai Bettina
Hangjegyek/2.a
Bothné Kósa Erika


Czettler Blanka


Jenei Hanna


Kenyó Flóra






Bronz
Csukás Petra
Orgonák/ 2.c
Csóka Sándor


Horváth Noémi


Nagy Dorina


Sebők Zsanette


Takács Lili


Major Barbara






Bronz
Juhász Barna
Bakkecskék/2.a
Bothné Kósa Erika


Vasheba Vince


Kozma Benedek


Pintér Áron





3-4.
Kiemelt Arany
Bálint Enikő
Vadvirágok/3.a
Dassiné Csordás Katalin


Bartos Emese


Makranczi Lili


Málits Cili






Arany
Dévényi Barnabás
Hejlegények/4.a
Dassiné Csordás Katalin


Halcsák Bence


Sánta Levente






Ezüst
Horváth Borbála
Kék ibolyák/3.b
Dassiné Csordás Katalin


Jakab Bettina


Szabó Laura






Bronz
Kulcsár Edmond
Ördöngös Banda/3.b
Dassiné Csordás Katalin


Szépvölgyi Péter


Ruttkay Bence


Sipos Attila






Bronz
Tóth Lara
Felpercen/4.a
Dassiné Csordás Katalin


Demény Zsófia






Bronz
Fóris Kitti
Tulipánok/3.a
Dassiné Csordás Katalin


Darvas Noémi






Bronz
Kiss Barnabás
Víg Vadak/3.a

Dassiné Csordás Katalin


Herbák József


Tóth Gergő


Antóni Ádám


Perényi Kristóf



Hevesy György Országos Kémiaverseny kerületi fordulója

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
7.             
II.             
Papp Lilla                   oklevél    
7.b        
Reckné B. Mária                      

V.
Győri Roland
7.a

XI.
Karvalics Dominik
7.c

Papp Lilla kerületi második helye azt jelenti, hogy a budapesti fordulón képviselheti iskolánkat.



Kerületi Versmondó Verseny 2016.

Évfolyam
Helyezés
Név                    
Osztály
Felkészítő
1.
I.
Oláh Botond                   
1.a
Hajnalné Farkas Erzsébet
2.
II.
Apró Bence
2.a
Bothné Kósa Erika
3.
I.
Makranczi Lili
3.a
Marosi Józsefné



XVII. Országos Technikaverseny kerületi fordulója

Iskolánk csapata kerületi III. helyezést ért el.


                     
Csapattagok 
Osztály
Felkészítő              


Bálint Tamás
8.a
Hajnal József


Rácz Márton
8.b


Prandovszi Richárd
8.b



Herman Ottó Országos Biológia Verseny kerületi fordulója

         
Helyezés 
Név
Osztály
                               

V.
Prandovszki Richárd
8.b


VIII.
Szőke Vendel
8.a



Házi Versmondó Verseny 2016.

30 gyermek vett részt a versenyben.

Évfolyam
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
1.
I.
Oláh Botond
1.a
Hajnalné Farkas Erzsébet

III.
Bucsánszki-Hegedűs Jázmin
1.b
Markóné Tátrai Katalin

III.
Balatoni Bianka
1.b
Markóné Tátrai Katalin





2.
I.
Apró Bence
2.a
Bothné Kósa Erika

II.
Baradlai Bettina
2.a
Bothné Kósa Erika

III.
Major Barbara
2.c
Nagy Orsolya





3.
I.
Makranczi Lili
3.a
Marosi Józsefné

II.
Kiss Barnabás
3.a
Marosi Józsefné

III.
Sipos Attila
3.b
Dassiné Csordás Katalin

III.
Pozsonyi Eszter
3.c
Mihály Krisztina





4.





I.
Domoszlai Vivien
4.a
Szabó Erika

II.
Gali Benedek
4.b
Séllei Edit

III.
Dankó Fanni
4.c

Hegedűsné Novák Ildikó


Kazinczyról elnevezett "Szép Magyar Beszéd" verseny 5-8. évfolyam kerületi forduló    



Helyezés
Név
Osztály

                
I.               
Hollós Ádám                                  
7.a            
                                             

V.
Müller Sára
5.a


VI.
Gyarmati Anna
7.a


    Hollós Ádám 7.a képviseli kerületünket a balatonboglári regionális fordulóban.


Sakk 2015/16. tanév I. korcsoportos diákolimpia budapesti döntő

5. helyezést ért el
    Makay Márk János 2.c         oklevél



Országos Kaán Károly Természetismereti Verseny kerületi fordulója

1. helyezést ért el
    Veres Kolos 5.a                  oklevél

2. helyezést ért el
    Del Medico Eszter 5.a        oklevél

6. helyezést ért el
    István Kamilla a 6. b



Bólyai Természettudományi Csapatverseny 2016.


5. évfolyamon 78 csapatból

11. helyezést ért el az 5.a osztály csapata

    Del Medico Eszter
    Lendvai Katalin
    Matolcsi Benedek
    Veres Kolos

26. helyezést ért el az 5.c osztály csapata

    Komáromi Roland
    Knausz Mátyas
    Varga Dominik pedig a 26. helyezést



Kerületi Szépolvasó Verseny 2015.

III. Dankó Fanni 4.c            Felkészítő: Hegedűsné Novák Ildikó



Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 2015.


3. évfolyamon 83 csapatból

8. helyezést ért el a 3.b osztály MANTYUS csapata :  
 
Balikó Máté
Czinke Vivien
Homonnay Réka Csenge      Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin

13. helyezést ért el a 3.a osztály NYELVTAN KIRÁLYOK csapata:

Pákozdi Dorina
Bakos Attila
Antóni Andrea
Herbák József                    Felkészítő: Marosi Józsefné


4. évfolyamon 95 csapatból


33. helyet ért el a 4.a osztály ARANYBETŰK csapata:


Dévényi Barnabás
Müller Liza
Domoszlai Vivien
Hajcsák Henrietta               Felkészítő: Szabó Erika


Házi Szépolvasó Verseny 2015

I. Dankó Fanni 4.c               Felkészítő: Hegedűsné Novák Ildikó
II. Domoszlai Vivien 4.a      Felkészítő: Szabó Erika


Kerületi mezei futóverseny

Helyszín: RKSK futópálya
Időpont: 2015. október 7. du. 14.30

Eredmények:

II.kcs fiúk II.helyezés (Porkoláb Tamás, Koblinger Bence, B. Nagy Koppány, Major Dániel, Molnár Attila)
Varga Dominik I.helyezés (III. kcs. fiúk)

III.kcs fiúk csapat III.helyezés (Varga Dominik, Komáromi Roland, Majsai Donát, Vöő Kristóf, Durucskó Márton, Kralicsek Bence)
Kovalcsik Jázmin II.helyezés

IV.kcs. lányok II. helyezés (Kovalcsik Jázmin, Filákovity Patrícia, Bokor Patrícia, Rácz Franciska)
Bálint Tamás II.helyezés

IV.kcs. fiúk III.helyezés ( Bálint Tamás, Nagy Márk, Fedor Balázs, Fedor Bence,Rónaszéki Bertalan)

További résztvevők:

Diamant Niki
Major Fanni
Kovalcsik Bianka
Csomor Nóri
Szakadáti Lídia
Horváth Noémi
Major Barbara
Takács Lili
Fóris Kitti
Bálint Enikő
Kozma Benedek
Dévai Zalán
Viderek Botond
Bernád Zsombor
Bernád Benjamin
Leopold Lilla
Dankó Fanni
Szenyán Kinga
Antóni Andrea
Gulyás Barbara
Gulyás Anna

Gratulálunk mindenkinek a remek eredményekhez!

HAJRÁ ZRÍNYI!!!





Kerületi kidobós bajnokság

Szeptember 30-án rendezték a III. korcsoportos lányok kerületi kidobós bajnokságát. Lányaik kiválóan szerepeltek, sikerült megszerezniük a megtisztelő 3. helyet!
Gratulálunk nekik!
Hajrá Zrínyi!

A csapat tagjai:

Dudar Kamilla 5.c
Fehér Blanka 5.c
Roob Alexandra 5.c
Magyar Szilvia 5.a
Kovalcsik Bianka 5.a
Major Fanni 5.a
Szabó Daniella 5.c
Koczka Niki 5.b
Simon Bogi 6.a
Skribek Dorina 6.a
Diamant Niki 6.c
Csomor Nóra 6.a





2014-2015-ös tanév

Kerületi összetett atlétikaverseny

II.korcsoport lányok  II.helyezés

Kovalcsik Bianka, Major Fanni, Szabó Daniella, Varga Violetta, Magyar Szilvia, Dudar Kamilla

Major Fanni (4.a) egyéni összetettben   II.helyezés



Kerületi Komplex Angol Versenyen tagozatos kategóriában:

Böjtös Regina  7.a   I.   helyezett   Felkészítő tanára :Nagy Márta
Veres Villő       8.a   III. helyezett    Felkészítő tanára : Királyné, Cili néni



Kerületi sakk diákverseny végeredmény

2015. január 23.

III. Makay Márk



KERÜLETI SZOROBÁNVERSENY a Zrínyiben         

2015. 04.29. 

KIEMELKEDŐ EREDMÉNYT ÉRTEK EL:

I.Bernád Benjamin 1.b         Felkészítő: Szanyiné Plávits Ágnes

I.Bernád Zsombor 1.b          Felkészítő: Szanyiné Plávits Ágnes

I.Homonnay Réka Csenge 2.b    Felkészítő: Szanyiné Plávits Ágnes  

V.Major Dániel    3.c         Felkészítő: Szanyiné Plávits Ágnes

V.Kolozsvári Nagy Nándor 1.a  Felkészítő: Szanyiné Plávits Ágnes

VII.Eperjesi Péter 2.c        Felkészítő: Donáth Mária

VII.Körmendi Péter 2.c        Felkészítő: Donáth Mária

VIII.Fábián Richárd 2.c       Felkészítő: Donáth Mária

VIII.Kádár Tamás  2.c         Felkészítő: Donáth Mária



Kerületi kispályás labdarúgó bajnokság

I.korcsoport III.helyezés

(Fercsik Bertalan, Huri Bence, Magyar Levente, Czinke Bence, Körmendi Péter, Gesztesi Péter, Jónás Gergely, Kádár Tamás)

II.korcsoport I. helyezés

(Szendrődi Noel, Körmendi Gábor, Kocsis Bence, Porkoláb Tamás, Koblinger Bence, Komáromi Roland, B. Nagy Koppány, Balázs Bence)



Diákolimpia Budapesti labdarúgó bajnokság


II.korcsoport IV.helyezés (oklevél)

(Szendrődi Noel, Körmendi Gábor, Kocsis Bence, Porkoláb Tamás, Koblinger Bence, Komáromi Roland, B. Nagy Koppány, Hegedős Csaba, Varga, Dominik, Márton Bence)



Házi szépíró verseny 2015

I. Apró Bence   1.a Felkészítő: Bothné Kósa Erika
II. Magyar Angelika 1.b Felkészítő: Tarjániné Major Anna
III. Epres Márk   1.b Felkészítő: Tarjániné Major Anna

I. Makranczi Lili   2.a Felkészítő:  Marosi Józsefné
II. Homonnay Réka 2. b Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin
III. Szoboszlai Noémi   2.d Felkészítő: Tolnay Ferencné
III. Eperjesi Péter  2.c Felkészítő: Mihály Krisztina

I. Dankó Fanni   3.c Felkészítő: Hegedűsné Novák Ildikó
II. Szenyán Kinga  3.c Felkészítő: Hegedűsné Novák Ildikó
III.  Szegedi Szilvia 3.a Felkészítő: Szabó Erika

I. Apró Anna 4.a Felkészítő: Markóné Tátrai Katalin
II. Major Fanni 4.a Felkészítő: Markóné Tátrai Katalin
III. Fehér Blanka  4.c Felkészítő: Hajnalné Farkas Erzsébet



Zrínyi Ilona Matematikaverseny – 2015.

Csapatverseny

2. évfolyam

Körzeti/megyei 6. helyezés

Kerületi 2. helyezés

(Nagy Patrik, Nagy Janka, Gönye Balázs – 2.a)

Egyéni

Nagy Patrik 2.a
Körzeti/megyei 12. helyezés
Kerületi 3. helyezés


Iskolánk legjobbjai:

Dudar Máté
8. osztály

Tatár Júlia
7. osztály

Frank Emese
6. osztály

Del Medico Eszter
4. osztály

Demkó Domán
3. osztály

Nagy Patrik
2. osztály



HÁZI HELYESÍRÓ VERSENY 4.évfolyam   2015

I. Wanous Lina 4.a          Felkészítő: Markóné  Tátrai Katalin
II. Varga Dominik 4.c       Felkészítő: Hajnalné Farkas Erzsébet
III. Veres Kolos 4.a        Felkészítő: Hajnalné Farkas Erzsébet



OLVASÓVERSENY az alsó tagozaton  2015


KIEMELKEDŐ EREDMÉNY ÉRTEK EL:

I. 2. osztály
II. 2.d osztály
III. 4.a osztály 


A versenyben való aktív részvételért elismerő oklevelet kapott az 1.a

osztály,1.b osztály.  

KIEMELKEDŐ  egyéni teljesítményt nyújtottak:

FORGÓ VIVIEN, WÉBER KITTI, VERES KOLOS, FEHÉR DOMINIK, CZINKE BENCE,
CZÉKMÁNY BALÁZS, SZOBOSZLAI NOÉMI, HORVÁTH BORBÁLA, CZINKE VIVIEN,
RUTTKAY BENCE, BALIKÓ MÁTÉ



Bolyai Természettudományi csapatverseny megyei/körzeti forduló

3-4. évfolyam

- Sisakos sáskák 4.a
(Wéber Kitti, Török Viktor, Matolcsi Benedek Bálint Dávid)
Felkészítők: Markóné Tátrai Katalin, Zentai Zita
130 pont 9. hely

 - Kis természetjárók 4.c
(Knausz Mátyás, Varga Dominik, Komáromi Roland Fehér Blanka)
Felkészítő: Szentandrássy Istvánné
117 pont 20. hely

- Párducok 4.c
(Keil Dorottya, Szeltner Réka, Hecckenast Sára, Gulyás Dóra)
Felkészítő: Szentandrássy Istvánné
113 pont 23. hely

- Négy musztáng 3.a
(Sallai Sára, Domoszlai Vivien, Tóth Lara, Dévényi Barnabás)
Felkészítő: Zentai Zita
92. pont 45. hely

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE




HÁZI MINŐSÍTŐ NÉPDALVERSENY 2015.

                             2. évfolyam


BÁLINT ENIKŐ 2.a                KIEMELT ARANY minősítés

JAKAB BETTINA 2.b              ARANY minősítés

KOVÁCS KONRÁD 2.a          EZÜST minősítés

DARVAS NOÉMI    2.a          EZÜST minősítés

MAKRANCZI LILI  2.a            BRONZ minősítés
Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin


                              3. évfolyam


DÉVÉNYI BARNABÁS 3.a           KIEMELT ARANY minősítés

SZEGEDI SZILVIA  3.a                  ARANY minősítés
Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin 




KERÜLETI MINŐSÍTŐ NÉPDALVERSENY   2015.


EZÜST minősítést kapott BÁLINT ENIKŐ 2.a
Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin




HÁZI VERSMONDÓ VERSENY 2015.

         44 alsó tagozatos gyermek készült fel a versenyre.


1. évfolyam

I. APRÓ BENCE 1.a             Felkészítő: Bothné Kósa Erika

II. FAZEKAS GERGŐ 1.c      Felkészítő: Nagy Orsolya

III. SZÉKELY VIVIEN  1.b     Felkészítő: Tarjánné Major Anna


2. évfolyam

I.KISS BARNABÁS MARCELL 2.a   Felkészítő: Marosi Józsefné

II. RUTTKAY BENCE 2.b          Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin 

III. KOVÁCS ÁDÁM 2.d            Felkészítő: Tolnay Ferencné

III. EPERJESI PÉTER  2.c          Felkészítő: Mihály Krisztina


3. évfolyam

I.DOMOSZLAI VIVIEN 3.a      Felkészítő: Szabó Erika

II. SZEGEDI SZILVIA 3.a          Felkészítő: Szabó Erika

III.DANKÓ FANNI 3.c              Felkészítő: Hegedűsné Novák Ildikó

III. GULYÁS BARBARA 3.b     Felkészítő: Séllei Edit


4. évfolyam  

I.SZELTNER RÉKA 4.c       Felkészítő: Hajnalné Farkas Erzsébet

II.Wéber Kitti 4.a             Felkészítő: Markóné Tátrai Katalin

III.VERES KOLOS 4.a        Felkészítő: Markóné Tátrai Katalin



KERÜLETI VERSMONDÓ VERSENY 2015.


I.DOMOSZLAI VIVIEN 3.a

Felkészítő: Szabó Erika 


III.KISS BARNABÁS MARCELL 2.a

Felkészítő: Marosi Józsefné



Hevesy György Országos Kémiaverseny kerületi eredmények

7. évfolyam

II. Erdős Bianka általános iskolások között: I. helyezett

V. Kálmán Panna általános iskolások között: IV. helyezett

VI. Molnár Klementina általános iskolások között: V. helyezett

A csapatversenyben I. helyen végeztek.


8. évfolyam

V. Horváth Dorottya általános iskolások között: III. helyezett

VI. Köteles Virág általános iskolások között: IV. helyezett

A csapatversenyben Makkai Brigittával kiegészítve III. helyen végeztek.

A helyezett diákok munkáit továbbították a budapesti fordulóra, melyen biztos résztvevő

Erdős Bianka, mint abszolút II. helyezett, és Horváth Dorottya általános iskolások között III.

helyezett. A többiek továbbjutása a többi kerületből beérkező eredményektől függ.

További sok sikert a március 28-i budapesti fordulón!



Röplabdatorna!

A hét végén egész napos országos röplabdatornán voltunk. Már két csapattal is képviseltük az iskolánkat. Gyermek kategóriában harmadik, mini kategóriában ötödikek lettünk.
Csapattagok:
gyermek, Jakab László, Kósi Liza Emese,Schablik Ádám,Prandovszki Richárd,Sipos Ferenc,Szauter Dávid,Vida Zoltán, mini: Frank Emese,Molnár Evelin,Hollós Ádám,Kojetinszki Ernő,Szauter Máté.



A házi verseny eredményei évfolyamonként:

8. évfolyam--1. Veres Villő, 2. Horváth Dorottya, 3.Fazekas Andrea
7. évfolyam--1. Penderik Janka, 2. Molnár Klementina, 3. Lubics Fanni
6. évfolyam--1. Gyarmati Anna, 2. Kovács Benedek,  3. Hollós Ádám
5. évfolyam--1. Seres Fanni, 2. István Kamilla,  3. Nagy Gergely



A kerületi "Szép Magyar Beszéd" versenyen

Veres Villő (8.a) 1. helyezést kapott,
Hollós Ádám (6.a) pedig az 5-6. osztályosok közül a 3. legjobb lett.
Szépen szerepelt István Kamilla és Fehérvári Csillag is.
Villővel megyünk a Balatonboglári rendezvényre.



Kidobós bajnokság

Időpont: 2014. október 21.

III. korcsoport - lányok

Beszámoló a kidobós bajnokságról:

" A magyarok nyilaitól ments meg Uram minket! " Hangzott a 900-as évek környékén. Ma ez valahogy így szól: "A zrínyisek labdáitól ments meg Uram minket!"
Akkor őseinktől rettegtek a népek, ma viszont zrínyis lányainktól remegnek... :)

Október 21- én rendezték meg a 17. kerületi iskolák között a harmadik korcsoportos lányok kategóriájában az ötlabdás kiobós versenyt. Lányaink remek, kimagasló teljesítménnyel győzedelmeskedtek. Márti néni, Dezső bácsi és Zoli bácsi, valamint a kézis lányok vezérletével végigverve az iskolákat, a döntőben pedig a hazai pályán szereplő kőrösiseket legyőzve kerülhettünk fel a dobogó legfelső fokára.

Reméljük többi csapataink is hasonló sikereket érnek majd el!

Hajrá Zrínyi!



Diáksport Nap 2014

Időpont: 2014. október 3.

A 2014-es szám jegyében a diákokkal közösen találtuk ki programjainkat és igazítottuk a tanulóink életkori sajátosságaihoz. Minden feladathoz hozzátartozott a 2014-es szám.
Együttesen vagy önállóan végezték a gyakorlatokat.
A váltófutást az egyik elsős osztályunk teljesítette 27 fővel, ők összesen  6042 métert futottak.
308 fő futotta le a 2014 métert, ami összesen 620 312 méter.
A labdaátadásos feladat bizonyult a legkedveltebb mozgásformának  több,  mint      50 000- 75 000 közötti átadást végeztek a tanulók. A dekázást a fiúk (több, mint 3000db), az ugrókötélhajtást (több, mint 8000db) a lányok csinálták szívesebben. A labdapattogtatást csak 3 fő vállalta, de mindhárom fő teljesítette fejenként a 2014 db pattintást.
Az időjárás is kedvezett a programoknak, minden feladatot a friss levegőn végezhettek a tanulók.
Kitartásuk és lelkesedésük figyelemreméltó. Ilyen sok diákot együttesen mozogni és számolni még nem láttunk!



BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY VÉGLEGES EREDMÉNYE:

IV. helyet ért el a 3.a osztály ZRÍNYI csapata



HÁZI SZÉPOLVASÓ VERSENY 4. évfolyamon

I. Müller Sára 4.a    Felkészítő: Markóné Tátrai Katalin
II. Wéber Kitti 4.a     Felkészítő: Markóné Tátrai Katalin
III. Fehér Blanka 4.c Felkészítő: Hajnalné Farkas Erzsébet
III. Wanous Lina 4.a Felkészítő: Markóné Tátrai Katalin  

Elismerő oklevélben részesült Dankó Fanni 3.c osztályos tanuló



BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY          2014

Díjazott csapat:

3.a ZRÍNYI CSAPAT  Dévényi Barnabás, Domoszlai Vivien, Hajcsák Henriett, Müller Liza

Díjazott tanár: Szabó Erika 

14. helyet érte el a 4.a NYELVMŰVELŐK csapata  

Müller Sára, Matolcsi Benedek, Wanous Lina, Wéber Kitti

Felkészítő: Markóné Tátrai Katalin 

25. helyet érte el a 4.c osztály ZENGŐ ABC csapata  

Körmendi Gábor, Varga Dominik,  Kocsis Bence, Balázs Bence
Felkészítő: Hajnalné Farkas Erzsébet



A Bolyai Matematikaverseny végleges eredményei:


Csapatnév

Csapattagok

Pontszám

Helyezés

4 az 1-ben

4.a

Wéber Kitti
Matolcsi Benedek
Bálint Dávid
Del Medico Eszter

142 pont

9. hely

Matekmágusok

4.c

Varga Dominik
Hegedős Csaba
Körmendi Gábor
Kocsis Bence

140 pont

11. hely

ZMI

7.c

Molnár Klementina
Penderik Janka
Szoboszlai Vivien
Lubics Fanni

94 pont

13. hely

Géniuszok

7.a

Erdős Bianka
Tatár Júlia
Bálint Tamás
Fábry László

92 pont

16. hely

Számkirályok

4.c

Márton Bence
Komáromi Roland
Gulyás Dóra
Heckenast Sára

124 pont

26. hely

Sárgeték

6.a

Bősz Miranda
Frank Emese
Győri Roland
Demkó Donát

122 pont

21. hely



Kerületi sportverseny – mezei futás  2014. október 8.

Csapatverseny:
II. korcsoport (lányok)  III.helyezés
(Major Fanni, Farkas Kinga, Kovalcsik Bianka, Keil Dorottya, Magyar Krisztin, Szabó Daniella)

Egyéni verseny:
Major Fanni  4.a  I.helyezés
Nagy Márk  8.c  I.helyezés
Diamant Nikolett 5.c  III.helyezés
Kovalcsik Jázmin 7.a  IV.helyezés
Czinke Bence  2.d  V.helyezés
Kovalcsik Bianka 4.a  VII.helyezés


TAPPANCS RAJZPÁLYÁZAT

INTÉZMÉNYI DÍJAT KAPOTT: Hajcsák Henriett 2.a
Felkészítő:Szabó Erika



Rákosmenti Kis Lángelmék Kerületi Matekverseny

István Kamilla, Kerekes Bálint  (4. b)        II.helyezés
Felkészítő: Bothné Kósa Erika



KERÜLETI NÉPDALVERSENY  2014

EZÜST minősítés:
BÁLINT ENIKŐ 1.a
DÉVÉNYI BARNABÁS 2.a    
Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin

BRONZ minősítés:

TÓTH VIVIEN 4.a
Felkészítő: Göncz-Tóth Szilvia



HÁZI MINŐSÍTŐ NÉPDALVERSENY    2014

1.évfolyam

KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS
Bálint Enikő 1.a

ARANY MINŐSÍTÉS
Kovács Konrád 1.a 

EZÜST MINŐSÍTÉS
Perényi Kristóf 1.a
Málits Cili 1.a
Horváth Borbála 1.b

BRONZ  MINŐSÍTÉS
Makranczi Lili 1.a
Kulcsár Edmund 1.b Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin

2.évfolyam 

KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS
Dévényi Barnabás 2.a

ARANY MINŐSÍTÉS
István Karola 2.a

EZÜST MINŐSÍTÉS
Szegedi Szilvia 2.a

BRONZ MINŐSÍTÉS
Nagy Tibor Benjámin 2.a Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin

4.évfolyam

KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS
Tóth Vivien 4.a

ARANY MINŐSÍTÉS
Molnár Eszter 4.a

BRONZ MINŐSÍTÉS
Illés Ágnes 4.a Felkészítő: Göncz-Tóth Szilvia
Dankó Dorottya 4.b Felkészítő: Bothné Kósa Erika



Kerületi labdarúgó diákolimpia

II.korcsoport

III.helyezés

Csapattagok:

Mátrai Marcell, Morvai Martin, Nagy Attila, Koblinger Bence, Zsédő Ádám, Vöő Kristóf, Kocsis Bence, Varga Dominik


I.korcsoport

II.helyezés

Csapattagok:

Porkoláb Tamás, Rusznyák Roland, Koblinger Bence, Bognár Dániel, Kabát Kevin, Molnár Attila, Kocsis Bence, Körmendi Gábor, Csepregi Máté



HÁZI HELYESÍRÓ VERSENY 2014

I. ILLÉS ÁGNES 4.a Felkészítő: Gazdag Lászlóné
I. SERES FANNI  4.a Felkészítő: Gazdag Lászlóné
II. DANKÓ DOROTTYA 4.b Felkészítő: Bothné Kósa Erika
III. ZGÚT LÍDIA  4.b Felkészítő: Bothné Kósa Erika 



MESEOLVASÓ VERSENY 2014

AZ ALSÓ TAGOZATON MEGHIRDETETT MESEOLVASÓ VERSENYBEN
10 OSZTÁLY, 171 TANULÓ VETT RÉSZT. 668  KITÖLTÖTT FELADATLAP
BIZONYÍTJA A TANULÓK OLVASÁS IRÁNTI ÉRDEKLŐDÉSÉT.

Kiemelkedően szorgalmasak, aktívak voltak az 1.b, 1.d, 2.c osztály tanulói.
Kiemelkedő egyéni teljesítmények is születtek:

1-2. évfolyam

I.Homonnay Réka Csenge 1.b
II.Horváth Borbála 1.b
III.Paduch Henriett 1.b
III.Pintér Lili 1.b
IV.Csepregi Máté 1.d


3-4. évfolyam

I.Dankó Dorottya 4.b
I.István Kamilla 4.b
II.Illés Ágnes 4.a
II.Jakab Viktória 4.c
III.István Ferenc 4.b



KERÜLETI VERSMONDÓ VERSENY 2014

I. NAGY TIBOR BENJÁMIN  2.o      Felkészítő: Szabó Erika

II. SZELTNER RÉKA  3.o               Felkészítő: Hajnalné Farkas Erzsébet

III. ISTVÁN KAMILLA  4.o            Felkészítő: Bothné Kósa Erika



HÁZI VERSMONDÓ VERSENY

2014. FEBRUÁR 13.

1. évfolyam

I.  Málits Cili  1.a                              Felkészítő: Marosi Józsefné
II. Epres Erik Imre 1.b                      Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin
III.Ruttkay Bence 1.b                      Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin
III.Homonnay Réka Csenge 1.b         Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin


2. évfolyam

I. Nagy Tibor Benjámin 2.a                 Felkészítő: Szabó Erika
II. Demény Zsófia 2.a                        Felkészítő: Szabó Erika 
III.Fekete Noel Dominik 2.b                Felkészítő: Séllei Edit

3. évfolyam

I. Szeltner Réka 3.c                            Felkészítő: Hajnalné Farkas Erzsébet       
II. Wéber Kitti 3.a                              Felkészítő: Markóné Tátrai Katalin
III. Apró Anna 3.a                              Felkészítő: Markóné Tátrai Katalin 

4. évfolyam

I.  István Kamilla 4.b                        Felkészítő: Bothné Kósa Erika
II. Prekopa Lia 4.b                            Felkészítő: Bothné Kósa Erika
II. Molnár Eszter 4.a                         Felkészítő: Gazdag Lászlóné 



Főnix kupa 

Ebben az évben is részt vettünk a szivacskézilabdázókkal a Debrecenben hagyományosan megrendezett Főnix kupán. Ez egy nemzetközi utánpótlás kézilabda torna, ahol a Magyar csapatokon kívül a környező országokból is érkeznek csapatok. (Mi "csak" Magyar csapatokkal találkoztunk elklenfélként.)
 
Összesen 90 csapat vett részt a három napig tartó tornán, a mi korosztályunkban 12 csapat nevezett.
 
Ezen a három napon nem csak kézilabdáztunk, hanem szabad programként bowlingozni is el tudzunk menni a gyerekkel.
 
Eredményeink felsorolása előtt egy pici visszatekintés a tavalyi évhez. Akkor összesen a három nap alatt lejátszott 6 mérkőzésünk alatt lőtt a csapatunk 9 gólt valamint megszámlálhatatlanul sokat kaptunk, és 15. helyen végeztünk.
 
Idén a nagyon előkelő nyolcadik helyen végzett a csapatunk, ahol csak sportegyesületekkel és nem iskolái csapatokkal jástzottunk. Összesen 69 gólt szereztünk. (Ez azért lehet érdekes, mert míg egy sportegyesületben válogatott gyerekekkel indulnak neki egy bajnokságnak, addig mi mint iskolai csapat nem válogathatunk, sőt....konkrétan annak tartok edzéseket, aki bejön az ajtón, és van kedve ezt a játékot játszani. Tehát én nem küldök el senkit, míg egyesületi csapatok szelektálnak, és a legjobbakatk viszik el.)
 
Eredményeink:
Csoportmérkőzéseink:
Zrínyi Miklós Általános Iskola - Salgótarján 5:25
Zrínyi Miklós Általános Iskola - Balmazujvárosi Utánpótlás Kézilabda SE 26:10
Zrínyi Miklós Általános Iskola - Békés FKC 17:27
 
Ezekkel az eredményekkel a csoportban a harmadik helyen végeztünk, amivel a 7-9. helyért rendezett helyosztókon vehettünk részt.
 
7-9. helyért
GUKC Kalocsa - Zrínyi Miklós Általános Iskola 5:15
Kecel Kézilabda Klub - Zrínyi Miklós Általános Iskola 14:6
 
Csatolt mellékletként megtalálhatjátok a korosztályunk összes mérkőzését, és az oklevelünket, melyet az alábbi tanulók nyertek, öregbítve ezzel iskolán hírnevét.
 
Csapatunk:
Porkoláb Tamás 2.c
Balázs Bence 3.c
Márton Bence 3.c
Hegedős Csaba 3.c
Horváth Olivér 3.c
Körmendi Gábor 3.c
Bakos Péter 3.c
Dendély Norbert 3.c
Komáromi Roland 3.c
 
Csapatunk fele egy évvel fiatalabb volt mint amilyen korosztályban játszottunk, így jövőre is biztosan lehet csapatunk a Főnix kupán.
 
Bárki találkozik ezekkel a gyerekekkel dícsérjétek meg őket, és legyetek rájuk nagyon büszkék.
 
Gergő
 
Ui.: Csak érdekesség, hogy az az ÁLTALÁNOS ISKOLA ahol a mérkőzéseinket játszottuk Debrecenben a következő helyzetben van. Az öltöző folyosóról nyílik 4 (négy) öltöző, zuhanyzóval mosdókkal. Ugyanerről a folyosóról nyilik két 40x20 méteres (felnőtt kézilabda pálya méret) tornaterem. ÉS MÉG MINDIG UGYANERRŐL AZ ÖLTÖZŐ FOLYOSÓRÓL NYÍLIK AZ ISKOLA SAJÁT USZODAFOLYOSÓJA EGY FIÚ ÉS EGY LÁNY ÖLTÖZŐVEL MOSDÓVAL HAJSZÁRÍTÓKKAL FELSZERELVE AHOL EGY -első ránézésre- 15 méter hosszú 6 egyenlőr részre osztható, vagyis 6 sávos úszómedence. Mégegyszer írom ez egy ÁLTALÁNOS ISKOLA!!! (Picit irigykedem!) 



HÁZI SZÉPOLVASÓ VERSENY  2013

I.ISTVÁN KAMILLA 4.b

II. DANKÓ DOROTTYA 4.b
Felkészítő: Bothné Kósa Erika 

III. MOLNÁR ESZTER 4.a
Felkészítő: Gazdag Lászlóné



BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY 2013

3. évfolyam

VI., DÍJAZOTT  LETT a 3.a ZRÍNYIS OKOSKÁK CSAPATA  ÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁRUK, MARKÓNÉ TÁTRAI KATALIN
CSAPATTAGOK: Magyar Szilvia, Matolcsi Benedek, Wéber Kitti, Török Viktor

21. helyet érte el : 
ZENGŐ ABC : Varga Dominik, Kocsis Bence, Hegedős Csaba, Körmendi Gábor 3.c

78. helyet érte el:
ARANY ABC: Komáromi Roland, Márton Bence, Balázs Bence, Horváth Olivér 3.c
Felkészítő: Hajnalné Farkas Erzsébet

4. évfolyam 

15. helyet érte el
AGYCSAPAT: Seres Fanni, Molnár Eszter, Szabó Domonkos, Baráth Amarilla 4.a
Felkészítő: Gazdag Lászlóné
 


Váltófutás –  kerületi verseny               

2013. október 15.

II.korcsoport – fiú

II.helyezés

(Zsédő Ádám, Vöő Kristóf, Forgács Kevin,Varga Dominik)               


II.korcsoport – lány

I.helyezés

(Skribek Dorina, Jakab Viktória, Kovalcsik Bianka, Magyar Szilvia)


III.korcsoport – fiú

I.helyezés

(Pejtsik Bence, Szilvási Adrián, Csolti Dániel, Nagy Márk)


IV. korcsoport – fiú

I.helyezés

(Bertha Dominik, Izsold Izsó János, Szabó Marcell, Nagy Patrik)


IV.korcsoport – lány

II.helyezés

(Gecse Anett, Filákovity Patrícia, Kovalcsik Jázmin, Fazekas Andrea)


„Nagyváltó – lány

II.helyezés

(Magyar Krisztin, Kovalcsik Bianka, Filákovity Patrícia, Gecse Anett)   


Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőiknek!



Mezei futás  - kerületi verseny

2013. október. 09


I.korcsoport – lány                       

Csapat
I.helyezés
(Magyar Krisztin, Szenyán Kinga, Gulyás Barbara, Blaskó Virág. Farkas Kinga)

Egyéni
II.helyezés Gulyás Barbara 2.b
III.helyezés Farkas Kinga 2.a

II.korcsoport – lány

Csapat
III.helyezés
(Kovalcsik Bianka, Jakab Viktória, Florovits Letícia, Major Fanni)

Egyéni
II.helyezés Kovalcsik Bianka 3.a

 
II.korcsoport – fiú

Csapat
III.helyezés
(Vöő Kristóf, Varga Dominik, Forgács Kevin, Král Gergely)

Egyéni
I.helyezés Vöő Kristóf 4.c                                                                    

Grtatulálok a versenyzőknek és felkészítőiknek!