Csípd meg, fogd meg, eredj utána!

2024. június 10.

Első évfolyamosaink a fenti címmel láthattak zenés, táncos előadást iskolánkban. A műsor a LEP program keretében valósult meg. Diákjainkhoz a Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola két osztálya is csatlakozott.

A Gulipa Társulat előadásában a gyerekek ízelítőt kaptak abból, hogy hogyan fér meg egy színpadon egyszerre a mese, a néptánc, a népzene, és a humor. Ízléses, egyszerű, de gyönyörű díszletük szemet gyönyörködtető. Jó volt látni a népviseletbe öltözött szereplők virtuóz táncát, és jó volt hallgatni a gyönyörű magyar népzenét. Tanulóink nemcsak nézői voltak az előadásnak, hanem be is vonták őket, hiszen zenei ritmusok tapsolásával varázsoltak, mozogtak a zenére.

A jó humorú, vidám előadás nagyon tetszett az osztályoknak. Fergeteges hangulattal, sok-sok nevetéssel, jókedvvel zárult a délelőtt.

Köszönjük.

 Csingérné Nagy Judit

alt
alt