2018/2019-es tanév eredményei


Ultimate Frizbi Diákolimpia

Részt vesznek a május 25-i, 16 csapatos döntőben.

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
8.
döntő
Major Fanni
8.a
Csikós-Nagy Katalin


Forgó Vivien
8.a


Tokár Adrienn
8.a


Szabó Daniella
8.c


Varga Violetta
8.c


Schuhanyec Ádám
8.a


Bálint Dávid
8.a


Gecse Tamás
8.a


Köteles Mátyása
8.a


Bertók Armand
8.a



Rákosmenti Iskolák Kerékpáros Versenye - 2019

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
6.
I.
Páva Zalán
6.a
Hajnal József
8.
I.
Tőri Andor
8.b



Kerületi matematikaverseny

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
5.
4.
Várhalmi Máté
5.c
Reckné B. Mária

7.
Horváth Noémi
5.c
Reckné B. Mária

7-
Vaskeba Vincze
5.a
Petrőczy Zsuzsanna
6.
8.
Gönye Balázs
6.a
Buga Mónika

9.
Nagy Patrik
6.a
Buga Mónika

10.
Pákozdi Dorina
6.a
Buga Mónika
7.
7.
B. Nagy Koppány,
7.c
Reckné B. Mária

7.
Mihály Dávid
7.c
Reckné B. Mária

10.
Rusznyák Roland
7-c
Reckné B. Mária
8.
8.
Matolcsi Benedek
8.a
Szauter Mária



Prózamondó verseny - budapesti döntő

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
5.
I.
Orbán Márk
5.a
Gazdag Ilona





Ergométer evező verseny

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
egyéni




7.
2.
Bajusz Dániel
7.a

csapat





4.
Diószegi Regina
7.c



Kadlecsik Petra
7.c


Leopold Lilla
7.c


Vida Bernadett
7.c



Tollaslabda Diákolimpia -országos döntő

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
4.
17.
Vobeczky Natasa
4.b
Csóka Sándor

18.
Somogyi Lara
4.b



Angol nyelvi verseny írásbeli fordulója - kerületi

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
5.
II.
Orbán Márk
5.a


II.
Vaskeba Vince
5.a

7.
I.
Kadlecsik Petra
7.c


III.
Müller Liza
7.a

8
II.
Török Viktor
8.a


IV.
Matolcsi Benedek
8.a


IV.
Suhanyecz Alex
8.a



Labdarúgás - kerületi


Korosztály Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
II.
I.
Kis Miklós
3.c
Kebeley Dezső

Nyikos Richárd
3.c

Roha Zsombor
3.c

Szabó Ákos Kristóf
3.c

Udvardi Levente
3.c

Turbucz Gábor
4.c

Csernus Bence
4.c

Fábián Attila
4.c

Bencze Dominik
4.c



Prózamondó verseny- kerületi

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
5.
I.
Orbán Márk
5.a
Gazdag Ilona



Kerületi informatika verseny

Évfolyam Helyezés
Kategória
Név
Osztály
Felkészítő
7-8.
III.
prezentációkészítés
Mihály Dávid
7.c
Mecseiné Palásthy Adrienn

III.
grafika
Rácz Viktor
7.c

VI.
szövegszerkesztés
Kadlecsik Petra
7.c



Kerületi népdalverseny

Évfolyam minősítés
Név
Osztály
Felkészítő
2.
arany
Ritter Dávid
2.b
Dassiné Csordás Katalin





3.
arany
Berchtold Máté
3.c
Hegedűsné Novák Ildikó





csapat
bronz
Vadvirágok


2.

Balázs Nadin
2.b
Dassiné Csordás Katalin


Wettenger Jázmin
2.b



Kaán Károly Országos Természet- ás Környezetismereti Verseny - kerületi forduló

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
6.
I.
Béres Attila
6.a
Mészárosné N. Zsuzsanna

Gönye Balázs
6.a


Pákozdi Dorina
6.a





5.
III.
Vaskeba Vince
5.a
Mészárosné N. Zsuzsanna

IV.
Kovács Lázár
5.a

VI.
Jenei Hanna
5.a



Herman Ottó Kárpát -medencei Biológia Verseny - kerületi forduló

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
7-8.
I.
Veres Kolos
8.a
Mészárosné N. Zsuzsanna



Kerületi alsós szavalóverseny

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
2.
III.
Erdős Fanni
2.a
Mihály Krisztina



Bolyai Természettudományi Csapatverseny Kelet-Pest területi forduló

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
4.
III.
Bucsánszki-Hegedűs Jázmin
4.b
Markóné Tátrai Katalin


Balatoni Bianka
4.b


Ormándi Bence
4.b


Vobeczky Natasa
4.b





6.
II.
Horváth Borbála
6.b
Mészárosné N. Zsuzsanna


Lukács Eszter
6.b


Pintér Lili
6.b





7.
VIII.
Kadlecsik Petra
7.c
Mészárosné N. Zsuzsanna


Bognár Dániel
7.c


Mihály Dávid
7.c


Molnár Kristóf
7.c



Teleki Pál földrajz verseny - kerületi

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
7.
6.
B. Nagy Koppány
7.c
Nagy Péter

8.
Mihály Dávid
7.c

9.
Szabó Johanna
7.a





8.
7.
Szölősi Vid
8.a
Nagy Péter

9.
Lendvai Katalin
8.a



Kerületi Floorball verseny-fiú

Korcsoport Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
III.
III.
Huri Bence
6.d
Csikós-Nagy Katalin


Kovács Ádám
6.d


Szabó Márton
6.a


Fercsik Bertalan
6.a


Szász Patrik
6.c


Jónás Gergely
6.c



Tollaslabda Diákolimpia - Dél-Budapest

Korcsoport Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
II. (lány)
II.
Vobeczky Natasa
4.b
Csóka Sándor

III.
Somogyi Lara
4.b





II. (fiú)
III.
Pozsonyi Bálint
4.a
Csóka Sándor





III. (lány)
V.
Bötös Lilla
4.c
Csóka Sándor



Versmondó verseny -iskolai, alsós

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
1.
I.
Maródi Bercel
1.c
Bothné Kósa Erika
2.
I.
Erdős Fanni
2.a
Mihály Krisztina
3.
I.
Bertold Máté
3.c
Hegedűsné N. Ildikó
4.
I.
Csernus Bence
4.c
Csingérné N. Judit



Kazinczy-verseny -kerületi forduló

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
7.
II.
Sallai Sára
7.a
Kovács Zsuzsanna



Fizika verseny- iskolai forduló

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
7.
I.
Rusznyák Roland
7.c
Dömsödiné Sz. Tünde

II.
Mihály Dávid
7.c

III.
Szombati Mihály
7.a
Kántor Zoltán





8.
I.
Veres Kolos
8.a
Dömsödiné Sz. Tünde

II.
Kocsis Bence
8.c
Kántor Zoltán

III.
Köteles Mátyás
8.a
Dömsödiné Sz. Tünde



Kerületi versmondó verseny

Kategória Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
1-2.
I.
Zádori Laura
2.b
Dassiné Cs. Katalin



Kazinczy-verseny -iskolai forduló

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
5-6. I.
Béres Attila
6.a
Kovács Zsuzsanna

II.
Pánczél Csenge
6.a

III.
Bálint Enikő
6.a





7-8.
I.
Sallai Sára
7.a
Kovács Zsuzsanna

II.
Florovics Letícia
8.b
Gazdag Ilona

III.
Szegedi Szilvia
7.a
Kovács Zsuzsanna



Komplex rajzverseny- iskolai forduló

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
1-2.
I.
Berla Zsófia lili
1.d
Palócz Krisztián

II.
Pető Dalma
1.a
Palócz Krisztián

II.
Horváth Hanna Luca
1.d
Palócz Krisztián

III.
Tóth Anna
1.d
Palócz Krisztián

különdíj
Szeiler Emese
1.c
Palócz Krisztián





3-4.
I.
Sebők Nikoletta
3.c
Palócz Krisztián

I.
Sepsey Kinga
3.c
Palócz Krisztián

II.
Udvardy Levente
3.c
Palócz Krisztián

III.
Markó Lilla
3.c
Palócz Krisztián

különdíjFiló Maja
3.a
Tarjániné Major Anna

különdíjFarkas Vivien
3.c
Palócz Krisztián

különdíjKerekes Petra
3.c
Palócz Krisztián

különdíjSasvári Zita
3.c
Palócz Krisztián



Földrajz verseny - iskolai forduló

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
7.
I.
B. Nagy Koppány
7.c
Nagy Péter

II.
Mihály Dávid
7.c

III.
Koblinger Bence
7.c





8.
I.
Varga Dominik
8.c
Nagy Péter

II.
Hegedős Csaba
8.c

III.
Szöllősi Vid
8.a



Kerületi Kidobó - fiúk

Korcsoport Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
IV.
I.
Komáromi Roland 8.c



Hegedős Csaba 8.c



Márton Bence 8.c



Horváth Olivér 8.c



Forgács Kevin8.b



Bognár Dániel 7.c



Major Dániel 7.c



Hajnal Bence 7.a



Mércse Attila 7.a



Molnár Attila 7.a



Rákosmenti Helytörténeti vetélkedő

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
7-8.
III.
Lendvai Katalin
8.a
Szanyi Dezső
Apró Anna
8.a



Kerületi Kidobó - lányok

Korcsoport Helyezés
Név
Osztály
Oklevél
Felkészítő
IV.
IV.
Greskó Zsorzsett 8.c
Oklevél



Keil Dorka 8.c



Roob Alexandra 8.c



Forgó Vivien 8.a



Major Fanni 8.a



Diószegi Regina 7.c



Kadlicsek Petra7.c



Vida Bernadett 7.c



Bodised Ariunsanaa 7.b



Csőke Edina 7.b



Antal Lili7.b



Bodised Evsanaa 7.a



Kerületi helyesírási verseny

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
6.
II.
Nagy Patrik
6.a Kovács Zsuzsanna



Kerületi Kidobó - fiúk

Korcsoport Helyezés
Név
Osztály
Oklevél
Felkészítő
III.
II.
Jónás Gergő 6.c
Oklevél



Papp-Hegyi Lázár 6.c



Szász Patrik 6.c



Kádár Tamás 6.c



Szász Roland 5.c



Kádár Szabolcs 5.c



Kaplonyi Róbert 5.c



Viderok Botond 5.c



Fekete Gergő 5.c



Vásárhelyi György 5.c



Kovács Ádám 6.d



Tassi Roland 6.a



Páva Zalán 6.a



Fercsik Bertalan
6.a



Kerületi Kidobó - lányok

Korcsoport Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
III.
V.
Alberti Sára 5.a



Baradlai Bettina 5.a



Jenei Hanna 5.a



Rédei Vivien 5.a



Baumgartner Lara 5.a



Antoni Andrea 6.a



Bálint Enikő 6.a



Antal Vanessza 5.b



György Dominika5.c



Sebők Zsanette5.c



Nagy Dorina5.c



Pintér Rea5.c



Vincze Krisztina6.b



Kispályás Labdarúgó Bajnokság

Korcsoport Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
IV.
A tavaszi döntőbe kerültek
Hegedős Csaba 8.c
Kebeley Dezső


Morvai Martin 8.c


Varga Dominik 8.c


B. Nagy Koppány 7.c


Roha Levente 7.c


Hajnal Bence 7.a


Szűcs Dániel 7.a


Molnár Attila 7.a



Bolyai Matematika Csapatverseny Kelet-Pesti körzeti forduló

Évfolyam Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
4.
V.
Fábián Angéla
4.a Szentandrássy Istvánné


Nógrádi Ákos
4.a


Pozsonyi Bálint
4.a


Tóth Balázs
4.a



Kispályás Labdarúgó Bajnokság okt16

KorcsoportHelyezés
Név
Osztály
Felkészítő
III.
A tavaszi döntőbe kerültek
Kádár Tamás6.c
Kebeley Dezső


Szász Patrik6.c


Jónás Gergő6.c


Wéber Bálint6.c


Bálint Norbert6.d


Czinke Bence6.d


Csepregi Máté6.d


Fercsik Bertalan6.a


Viderok Botond5.c



Kerületi Váltófutó Verseny

Korcsoport Lány/fiúHelyezés
Név
Osztály
Oklevél
Felkészítő
III.
Lány
III.
Prandovszky Hanna 6.c Oklevél




Bálint Enikő 6.a



Pánczél Csenge 6.a



Antoni Andrea6.a







III.
Fiú
IV.
Viderok Botond 5.c




Kaplonyi Róbert 5.c




Szász Roland 6.c




Szabó Márton 6.a









IV.
Lány
V.
Vadas Lilla 7.c





Roob Alexandra8.c




Szabó Daniella8.c




Tokár Adrienn8.a

IV.
Fiú
I.







Molnár Attila7.aOklevél




Morvai Martin8.c



Forgács Kevin8.b



Suchanyecz Alex8.a



Mezei futóverseny

Csapat

Korcsoport
Lány/fiú
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
I.
Fiú
II.
Vajda Péter
2.c
Kis Bernadett



Méhes Zoltán
2.c
Kis Bernadett



Kralicsek Soma
2.a
Mihály Krisztina



Sun Zsombor
1.c
Kis Bernadett






I.
lány
II.
Erdős Fanni
2.a
Mihály Krisztina



Lackó Lilla
2.a
Mihály Krisztina



Simoncsics Petra
2.b
Tolnay Ferencné



Zádori Laura
2.b
Tolnay Ferencné






II.
lány
I.
Sun Liliána
4.a
Hajnalné F. Erzsébet



Kerekes Petra
3.c
Kis Bernadett



Pintér Hanna
3.a
Szanyiné P. Ágnes



Kozma Piroska
4.a
Hajnalné F. Erzsébet






IV.
Fiú
III.
Komáromi Roland
8.c
Csikós-Nagy Katalin



Hajnal Bence
7.a
Csikós-Nagy Katalin



Major Dániel
7.c
Kovács Kinga



Porkoláb Tamás
7.c
Kovács Kinga


Egyéni

Korcsoport
Lány/fiú
Helyezés
Név
Osztály
Felkészítő
I.
Fiú
I.
Vajda Péter
2.c
Kis Bernadett






II.
Fiú
II.
Fábián Attila
4.c
Csikós-Nagy Katalin






II.
Lány
II.
Sun Liliána
4.a
Hajnalné F. Erzsébet






IV.
Fiú
I.
Hajnal Bence
7.a
Csikós-Nagy Katalin